Bosch WTW85590BY: nauja džiovyklė su šilumos siurbliu

Bosch WTW85590BY: nauja džiovyklė su šilumos siurbliu

„Bosch“ buitinė technika aplenkia laiką. Naujovės, kurias vokiečių inžinieriai į ją įdiegė šiandien, po kelerių metų atkeliaus ir į kitų gamintojų modelius. Todėl „Bosch“ įrangos bandymai visada primena nedidelę kelionę į ateitį.

Buitinė technika turėtų palengvinti gyvenimą, tačiau neretai pati tampa problemų šaltiniu. Vien ko vertas įrangos valymas! „Bosch“ inžinieriai tai puikiai supranta, todėl jų kuriama buitinė technika ne tik puikiai vykdo savo užduotį, bet ir sugeba pati atlikti profilaktines priežiūros procedūras.

WTW85590BY – tai pačios aukščiausios, aštuntos „Bosch“ džiovyklių serijos atstovas. Į šią džiovyklę telpa iki 8 kg skalbinių. Naudojant įrenginį kas antrą dieną, jis vidutiniškai per metus suvartos 176 kWh elektros energijos.

Naujausia kaina:

Nereikia valyti kondensatoriaus!

Kondensatorius – kritinis skalbinių džiovyklės mazgas. Kai jis užsiteršia, prietaisas pradeda prasčiau veikti, pailgėja skalbinių džiuvimo laikas, išauga elektros energijos sąnaudos, o pats įrenginys ir audiniai greičiau dėvisi.

Šią problemą „Bosch“ inžinieriai išsprendė sukurdami „SelfCleaning“ tipo kondensatorių, kuris yra vienas efektyviausių pasaulyje. Patentuotas „Bosch“ kondensatorius pats save išvalo, panaudodamas susikaupusį vandenį. Kiekvieno džiovinimo ciklo metu jis tai daro net iki keturių kartų. Rezultatas negali nedžiuginti. Dėl patikimo kondensatoriaus darbo džiovyklė visą savo tarnybos laiką veikia pačiu efektyviausiu būdu ir visada atitinka aukščiausius A+++ energijos efektyvumo klasei keliamus reikalavimus. O svarbiausia dalykas – jums patiems niekada nereikia nereikia rūpintis kondensatoriaus valymu!

Džiovyklės kondensatorius išvalo save, naudodamas susikaupusį vandenį

Šilumos siurblys – ekonomiškumo paslaptis

Tradicinės skalbinių džiovyklės siurbia orą, įšildo ir įpučia į būgną, kur jis išgarina skalbiniuose susikaupusią drėgmę. Karšti garai, priklausomai nuo džiovyklės tipo, kondensuojami arba tiesiog pašalinami į išorę, o susikaupusi šiluma įkaitina vonios kambarį. Taip be reikalo švaistoma brangiai kainuojanti energija.

Šilumos siurblį turinti „Bosch“ džiovyklė naudoja orą uždaru režimu. Karšta drėgno oro srovė yra nukreipiama į garintuvą, kur yra atšaldoma. Staigus temperatūros pokytis priverčia garus virsti vandens lašeliais. Susikaupęs kondensatas pašalinamas drenažiniais kanalais, o išdžiovintas oras vėl įkaitinamas ir išpučiamas į džiovyklės būgną.

Oro srovės atšaldymu, o vėliau jos įšildymu rūpinasi uždaras mechanizmas, sudarytas iš hermetiškos vamzdelių grandinės su šaldymo skysčiu ir ją supančių radiatorių, pro kuriuos pučiama oro srovė. Toks sprendimas neutralizuoja šilumos nuostolius ir leidžia dvigubai sumažinti elektros poreikius. Jau nekalbant apie tai, kad jūsų vonios kambarys išlieka sausas ir vėsus.

Šilumos siurblys sumažina elektros energijos sąnaudas net du kartus

Taupo laiką ir tausoja skalbinius

Mūsų bandymų metu „Bosch WTW85590BY“ skalbinius išdžiovino  net 35 minutėmis greičiau už kitas analogiškas džiovykles. Kaip jai tai pavyko padaryti? Už tai reikia padėkoti „Sensitive Drying“ sistemai. Ji džiovina skalbinius derindama karšto oro srovę ir švelnią paviršiaus struktūrą turinčio būgno darbą.

Toks sprendimas puikiai tinka gležniems audiniams džiovinti. Dar vienas „Bosch“ koziris – labai paprastas valdymas. Džiovyklės valdymo skydelis – vienas intuityviausių, kokį kada nors esame matę.

„Bosch WTW85590BY“ siūlo tris džiovinimo lygius. Jei skalbinius planuojate lyginti – rinkitės greitą dalinį džiovinimą. Vidutiniu lygiu išdžiovintus skalbinius galima iš karto naudoti, o pilnas džiovinimas praverčia drabužiams su pamušalais.

Greito džiovinimo programa leidžia išdžiovinti skalbinius per 40 minučių. Ji puikiai tinka nedidelei sintetinių drabužių ir plonų audinių įkrovai. Džiovyklė leidžia labai tiksliai kontroliuoti drėgmės kiekį.

Bosch“ šalina nemalonius kvapus ir alergenus. Tuo rūpinasi džiovinimo metu būgne palaikomas karštis. Jis efektyviai dezinfekuoja audinius, bet yra pakankamai žemas, kad nepažeistų audinio struktūros.

Švelnus „Bosch“ būgno paviršius tausoja skalbinius

Tylus darbas

Darbo metu „Bosch WTW85590BY“ skleidžia vos 62 dB triukšmą. Tokio stulbinamo rezultato pavyko pasiekti naudojant šonines „AntiVibration“ sieneles. Jos suteikia prietaisui daugiau stabilumo ir sugeria atsirandančias vibracijas bei garsus. Todėl šią džiovyklę galima naudoti net vėlyvą vakarą, nebijant, kad ji sudrums namiškių ar kaimynų ramybę.

COMMENTS