„Bosch WLT24440BY“ skalbyklė – padės sutaupyti laiko ir pinigų

„Bosch WLT24440BY“ skalbyklė – padės sutaupyti laiko ir pinigų

Ideali skalbyklė privalo gerai skalbti, vartoti mažai vandens bei elektros energijos, tyliai veikti ir patikimai tarnauti daugelį metų.


Kūrinys būna panašus į savo kūrėją. Bent jau „Bosch“ buitinės technikos atveju šis teiginys pasitvirtina visu šimtu procentų. Tereikia išbandyti bet kurį šios garsios kompanijos gaminį, kad taptų aišku, jog jį galėjo sukurti tik kruopštus vokiečių inžinierius. „Bosch“ technika pasižymi puikia surinkimo kokybe, ilgaamžiškumu ir taupumu. Iš karto matosi, kad kūrėjai apgalvojo pačias smulkiausias detales ir pasistengė nuspėti net menkiausius vartotojų įgeidžius. Į mūsų bandytojų rankas atkeliavusiai skalbyklei „Bosch WLT24440BY“ teko sudėtinga užduotis – nesutepti savo kūrėjų vardo. TECHNORAMA papasakos, ar jai tai pavyko pasiekti.

Skalbyklė Bosch WLT24440BY

Skalbyklė Bosch WLT24440BY

Maža, galinga ir tyli

„Bosch WLT24440BY“ – tai iš priekio įkraunama skalbyklė, kurios priekinis korpuso skydelis yra standartinės spintelės aukščio. Įrenginį galima pastatyti į nedidelę nišą. Mat prietaiso gylis siekia vos 48,6 centimetro. Masyvus, 64 kilogramus sveriantis korpusas praktiškai nevibruoja darbo metu.

Skalbyklėje įmontuotas 46 litrų „VarioSoft“ būgnas, kuriame telpa iki 6,5 kilogramo skalbinių. Gręždamas skalbinius jis sukasi iki 1200 sūkių per minutę sparta. Būgnas užtikrina efektyvų, bet švelnų skalbimą. Mat jo paviršius išprofiluotas lašelio formos iškilimais su asimetrinėmis angelėmis. Būgno nelygumai turi skirtingo statumo plokštumas. Tad būgnui sukantis statesnio krašto link, sukuriamas stipresnis, o plokštesnio – švelnesnis skalbimo efektas.

Prietaisas dirba stebėtinai tyliai. Skalbimo metu jis skleidžia vos 52 dB triukšmą, kuris visiškai paskęsta namų šurmulyje. Tad įjungę skalbyklę vėlyvą vakarą, galėsime būti ramūs, kad ji nesudrums namiškių ar kaimynų ramybės. Net gręžiant skalbinius triukšmo lygis padidėja vos iki 76 dB. Jis prilygsta negarsiai muzikai ar televizijos diktoriaus balsui. Už tylų darbą reikia dėkoti „Bosch“ sukurtai elektros variklių technologijai „EcoSilence Drive“. Skirtingai nei tradiciniuose varikliuose „Bosch“ įrenginiuose nėra karboninių šepetėlių, kurie trintųsi į variklio ašį. Juos pavaduoja nuolatinis magnetas. Todėl skalbimo mašinos su „EcoSilence Drive“ varikliais ne tik tyliau veikia, jos suvartoja mažiau energijos ir labai retai genda. Ne veltui gamintojas varikliui suteikia net 10 metų garantiją!

Taupo vandenį, elektrą ir laiką

„Bosch WLT24440BY“ – aukščiausios A+++ energijos klasės atstovas. Skalbyklėje įdiegta „EcoPerfect“ technologija leidžia sutaupyti nuo 20 iki 32 proc. elektros energijos. Tai reiškia, kad vienam drabužių skalbimui ekonominiu režimu vidutiniškai turi pakakti maždaug 0,54 kWh elektros energijos ir 40 litrų vandens.

 

Šaunu, kad galima taupyti vandenį ir elektrą. Tačiau gyvenime būna akimirkų, kai laikas yra brangesnis už pinigus. Tuomet į pagalbą atskuba „SpeedPerfect“ funkcija, kuri drabužių plovimą sutrumpina net 60 procentų. Nesvarbu, ką pasirinksime – ekonomišką skalbyklės darbą ar trumpą skalbimo laiką, rezultatas visada bus vienodas – idealiai švarūs drabužiai.

Visas taupymas gali nueiti perniek, jei įrenginiui sugedus netyčia užliesime žemiau gyvenančius kaimynus. Su WLT24440BY tokių problemų pavyks išvengti. Mat šioje skalbyklėje montuojama „AquaStop“ sistema nedelsdama aptiks nuoteką ir akimirksniu nutrauks vandens tiekimą.

 

Patogus valdymas

WLT24440BY skalbyklės valdymas – nesudėtingas. Skalbimo programą pasirenkame valdymo ratuku. Šalia jo yra LED ekranėlis, kuriame rodoma visa reikalinga informacija. Čia taip pat įsikūrė sensoriniai mygtukai, kuriais galėsime patikslinti skalbimo nustatymus, pavyzdžiui, pasirinkti skalbimo temperatūrą, gręžimo funkciją, taupųjį „EcoPerfect“ arba greitąjį „SpeedPerfect“ darbo režimą.

 

Išvados

„Bosch WLT24440BY“ – kokybiška, patikima ir ekonomiška skalbyklė, kuri gerai atlieka savo užduotį. Bandymų metu mums didžiausią įspūdį paliko tylus įrenginio darbas. Pagyrimų vertas ir paprastas skalbyklės valdymas bei galimybė rinktis tarp ekonomiško ir greito skalbimo režimų. Varikliui suteikiama 10 metų garantija užtikrina, kad prietaisas ilgai ir ištikimai tarnaus mūsų namuose.

COMMENTS