Bosch Unlimited Serie | 8 ProAnimal BBS1ZOO: universaliausias dulkių siurblys

Bosch Unlimited Serie | 8 ProAnimal BBS1ZOO: universaliausias dulkių siurblys

„Bosch“ – vienas garsiausių kokybiškos buitinės technikos ir elektrinių darbo įrankių gamintojas. Todėl kurdami naująją „Unlimited“ serijos elektrinę šluotą „ProAnimal BBS1ZOO“, vokiečiai nusprendė viename prietaise sujungti geriausias namų technikos ir įrankių savybes. Šioje apžvalgoje mes papasakosime, kaip jiems tai pavyko.

Belaidžiai įrenginiai užkariauja pasaulį! Rinkdamiesi naujus dulkių siurblius TECHNORAMA pirkėjai labai dažnai „išduoda“ tradicinius laidinius modelius ir perka lengvas bei mobilias elektrines šluotas. Ši tendencija mūsų nė kiek nestebina, juk panašią situaciją dar visai neseniai buvo galima išvysti elektriniais darbo įrankiais prekiaujančiose parduotuvėse. Ten dabar karaliauja belaidžiai grąžtai ir atsuktuvai. Daugelis GIDO skaitytojų naudoja tokius elektrinius prietaisus savo darbe ar namuose.

Vokiečių kompanijos „Bosch“ pavadinimas tapo elektrinių įrankių sinonimu, todėl mus labai nudžiugino jos inžinierių sprendimas panaudoti šioje srityje sukauptą patirtį kuriant naujos kartos dulkių siurblius. Mes nusprendėme išsiaiškinti, kaip jiems tai pavyko, ir į savo bandymų laboratoriją pasikvietėme „Unlimited Serie | 8 ProAnimal BBS1ZOO“ elektrinę šluotą.

Naujausia kaina: 

* Nuolaida galioja iki 2019 m. kovo 24 d.

Neribotas darbo laikas

Koks turėtų būti idealus dulkių siurblys? Visų pirma, galingas, kad pašalintų visas dulkes ir nešvarumus. Lengvas, kad pasiektų sunkiai prieinamus namų kampelius. Ir, aišku, autonomiškas. Juk niekas nemėgsta tampyti sunkaus dulkių siurblio ar vargti su nuolat po kojomis besipainiojančiais maitinimo laidais.

Deja, kaip dažnai būna siekiant idealo, visas tris sąlygas vienu metu išpildyti neįmanoma, ir gamintojai vartotojams siūlo rinkti „dvi iš trijų“. Lengvos elektrinės šluotos turi mažos talpos baterijas ir visu pajėgumu veikia vos kelias minutes. Norint dirbti ilgiau, tenka aukoti galią arba didinti prietaiso svorį…

Atrodytų – padėtis be išeities, bet juk sprendimas yra pasiekiamas ranka! Jį sugalvojo „Bosch“ elektrinių įrankių kūrėjai. Jie visus savo darbo prietaisus aprūpino standartinėmis, greitai keičiamomis baterijomis, todėl belaidžiai įrankiai gali dirbti iš visų jėgų ir nejausti elektros energijos stygiaus. Kol vienas akumuliatorius dirba, kitas kraunamas išoriniame kroviklyje.

Unlimited Serie | 8“ elektrinė šluota naudoja lygiai tokią pačią „Power for ALL“ maitinimo sistemą. Todėl šiam dulkių siurbliui tinka standartinės 18 V baterijos, kurios galima pamatyti belaidžiuose „Bosch Home & Garden“ grąžtuose, atsuktuvuose, pjūkluose, elektriniuose šlifavimo prietaisuose bei sodo priežiūrai skirtuose įrankiuose.

Jei vieno akumuliatoriaus nepakanka sutvarkyti visam butui ar namams, galite įsigyti papildomą arba naudoti iš turimo elektrinio įrankio išimtą ličio jonų bateriją. Paprasta ir genialu!

Apsiginklavus dviem „Bosch“ baterijomis ir greituoju krovikliu galima siurbti praktiškai neribotą laiką! Mat akumuliatoriaus įkrovos pakanka valandai, ir kol viena baterija darbuojasi, kita spėja pilnai įsikrauti.

Dulkių ir nešvarumų priešas

Naujojo „Bosch“ dulkių siurblio širdis – galingas „DigitalSpin Motor“ variklis. Jis dirba išvysto įspūdingą 54 tūkst. sūkių per minutę greitį. Šis variklis lengvas, bet galingas. „ProAnimal BBS1ZOO“ naikina nešvarumus visur ir visada. Mat elektrinė šluota aprūpinta įspūdingu priedų rinkiniu.

Su motorizuotu „All Floor HighPower“ šepečiu, besisukančiu 5000 sūkių per minutę sparta, lengvai išvalysite grindis, keramines plyteles bei kilimines dangas. Šepečio viduje sumontuotas cilindras su spiralės formos šereliais lengvai sudoroja įsivėlusius gyvūnų plaukus, pūkus ir prie audinių priskretusį purvą.

Prieš „Bosch“ šluotą neatsilaikys ir palubėje esantys voratinklai ar ant horizontalių baldų paviršių besislapstantis dulkių sluoksnis. Tereikia uždėti specialų antgalį ir galėsite lengvai pasiekti aukščiausias patalpos vietas.

Visas siurbimo mechanizmas sumontuotas rankenos viršuje, todėl nuėmus vamzdį „ProAnimal BBS1ZOO“ virsta patogiu rankiniu dulkių siurbliu. Su tokiu prietaisu lengvai išsiurbsite ir ant stalo pabirusius trupinius, ir automobilio saloną.

Elektrinė šluota valo ne tik grindų ar baldų paviršių, bet ir patalpos orą. Mat „Bosch“ turi išimamą ilgo naudojimo filtrą su „Pure Air“ membrana. Jis sulaiko net 99,9 proc. smulkių dalelių ir dulkių!

Išvados

Mums labiausiai patiko modulinė elektrinės šluotos konstrukcija ir galimybė naudoti standartines „Bosch 18V Home & Garden“ baterijas, nes tokio tipo akumuliatorių galima rasti daugelio vartotojų namuose. „Bosch“ inžinieriams pavyko pašalinti elektrinės šluotoms būdingus trūkumus, todėl „Unlimited Serie | 8 ProAnimal BBS1ZOO“ galima naudotis praktiškai neribotą laiką.

Kitas svarus „ProAnimal BBS1ZOO“ privalumas – įspūdingas priedų rinkinys. Jis paverčia šluotą universaliu dulkių ir nešvarumų naikintoju, o motorizuotas šepetys ypač praverčia tiems, kurie savo namuose laiko ilgaplaukius keturkojus augintinius.

COMMENTS