Bosch: geriausia virtuvės technika

Bosch: geriausia virtuvės technika

Garinė orkaitė, indukcinė kaitlentė ir galingas gartraukis. Apie tokius daiktus svajoja kiekvienas namų šeimininkas. Mūsų išbandyta „Bosch“ įranga nepadarytų gėdos net restorano šefo namams.

„Bosch“ virtuvės technikos pristatinėti tikrai nereikia. Ji pasižymi puikia surinkimo kokybe, ilgaamžiškumu ir taupumu. Vokiečių inžinieriai apgalvoja smulkiausias detales ir pasistengia nuspėti menkiausius vartotojų įgeidžius. Išbandžius daugelį virtuvės įrangos modelių, mums pavyko surinkti visą įmontuojamos technikos komplektą. Į jį bandytojai vieningai išrinko „Bosch“ prietaisus.

bosch-hrg675bs1-forno-con-impulso-vapore-e-pulizia-pirolitica

BOSCH Serie | 8 DFS067E51 – garinė orkaitė

Šis taupus A+ klasės prietaisas leidžia mėgautis sveiku, skaniu ir sultingu maistu. Garas maisto ruošos metu leidžia gerokai sumažinti riebalų kiekį. Suformuojama traški patiekalo plutelė, o jo vidus išlieka minkštas ir sultingas. Ventiliatorius ir du kaitinimo elementai suteikia galimybę naudoti skirtingas kepimo technikas. Orkaitė turi net 13 maisto ruošos programų, kurias pasirenkame skydelyje su ekranu ir patogiu valdymo žiedu. Prietaisas taiko labai efektyvų pirolitinį valymo metodą. Naudodamas aukštą temperatūrą jis sunaikina visus nešvarumus be mūsų įsikišimo.

Kaitlente

Bosch Serie | 8 PIE675DC1E – indukcinė kaitlentė

Savo virtuvės jau negalime įsivaizduoti be indukcinės kaitlentės! Ji greitai verda ir taupo pinigus. „Bosch“ kaitlentė yra 60 cm pločio ir išsiskiria įspūdinga išvaizda. Jos priekis baigiasi nuožulnia briauna, o kraštai turi metalinį apvadą, kuris rūpinasi, kad netyčia išbėgęs skystis nesitaškytų į šalis. Kaitlentė leidžia tiksliai kontroliuoti maisto ruošimo sąlygas. „PowerBoost“ funkcija perpus sutrumpina vandens virimo laiką, o „PerfectFry“ su jutikliu užtikrina vienodą skrudinimo temperatūrą. Kaitlentė šyla tik toje vietoje, kur stovi mūsų pastatytas indas: energijos nuostoliai sudaro vos 5 proc., o tradicinės viryklės iššvaisto net pusę suvartojamos elektros energijos.

LI67RB530

Bosch Serie | 6 DFS067E51 – teleskopinis gartraukis

„Bosch“ kaitlentei parinkome idealų partnerį – siaurą 60 cm pločio gartraukį. Jis mums patiko dėl savo konstrukcijos. Šis gartraukis montuojamas spintelės viduje, o susitraukiantis garų rinktuvas užima mažai vietos ir susilieja su virtuvės baldų linija. Per valandą „Bosch“ išfiltruoja iki 710 m3 oro, todėl virtuvė visada bus švari ir gaivi. Dirbdamas normaliu režimu prietaisas skleidžia vos 41 dB triukšmą. Jis prilygsta ramų vakarą pro miesto langą sklindančių garsų lygiui. Korpuse įmontuoti LED elementai leidžia gerai matyti, kas vyksta puoduose virimo metu, ir sukuria virtuvėje ypač jaukią aplinką.

COMMENTS