B&O Beoplay P6: muzika, kuri visada su tavimi

B&O Beoplay P6: muzika, kuri visada su tavimi

Muzikos galima klausytis ne tik ausimis, bet ir akimis! B&O garso technika pasižymi ne tik puikia garso kokybe, bet ir įspūdinga išvaizda. Atrodo viskas, ką paliečia danų dizaineriai, pavirsta auksu! Mūsų išbandyta nešiojamoji „Bluetooth“ kolonėlė „Beoplay P6“ netapo išimtimi.

„Bang & Olufsen“ – Danijos kompanija, kuri visame pasaulyje išgarsėjo ypač aukštos kokybės audio technika bei išskirtiniu dėmesiu savo gaminių dizainui. Požiūrio į darbą danai nekeičia net tada, kai imasi konstruoti atrodytų gerokai platesnei vartotojų auditorijai skirtas belaides „Bluetooth“ kolonėles. Kodėl tokiems gaminiams nepanaudojus pigesnių medžiagų ar prastesnių garsiakalbių, kaip tai neretai daro konkurentai? Kur tau! Vikingai nepripažįsta tokių kompromisų net jei tai reiškia, kad jų kolonėlių kaina bus aukštesnė nei kitų gamintojų. Tuo patys įsitikindavome kiekvieną kartą, kai tekdavo testuoti B&O produktus. Dabar atėjo eilė naujosios „B&O Beoplay P6“ belaidės kolonėlės bandymams.

Naujausia kaina: 

Išskirtinis dizainas ir galimybės

Kokia ji masyvi! Paėmę į rankas „B&O Beoplay P6“  pajuntate jos svorį. 1 kg… iš karto aišku, kad mobilumas nebuvo svarbiausias dizainerių ir konstruktorių sprendimus lėmęs kriterijus. Bet mainais už tai gauname nerealų daiktą! Kolonėlės korpusas pagamintas iš šlifuoto aliuminio, o atrodo, kad jis organiškai išaugo iš vientiso metalo luito.

Žvelgiant į „Beoplay P6“ sunku nepastebėti danų dizaino mokyklos, o ypač – Jacobo Jenseno kūrybos įtakos. Tačiau kolonėlės forma ir garsiakalbius dengiančių skylučių raštas buvo pasirinkti neatsitiktinai. Jie užtikrina natūralų, neiškreiptą skambesį ir panaikina vibraciją.

Viduje slepiasi 2600 mAh talpos baterija, kurios pakanka 16 valandų, du 1,5 colio skersmens plataus diapazono garsiakalbiai, vienas žemadažnis 4 colių „subvūferis“ ir net mikrofonas, paverčiantis kolonėlę balso pokalbiams skirta laisvų rankų ir konferencinio ryšio įranga. Tuo, kad muzika gerai skambėtų, rūpinasi du nepriklausomi 30 W ir 36 W galios stiprintuvai. Jie įsiūbuoja garsiakalbius iki maksimalios 215 W galios!

Akumuliatoriui įkrauti naudojama universali ir gerokai už pirmtakę patvaresnė „USB Type-C“ jungtis. Dėl guma padengtos korpuso apačios kolonėlė ypač tvirtai prikimba prie stalo, spintelės ar kito horizontalaus paviršiaus, o hermetiškos konstrukcija „Beoplay P6“ apsaugo nuo dulkių ir drėgmės.

Korpuso viršuje išvydome kuklų B&O ženkliuką – papildomos reklamos šiai kompanijai tikrai nereikia – bei valdymo mygtukus. Čia viskas aišku: vienas skirtas prietaisui įjungti ir išjungti, antras suporuoja kolonėlę su išmaniuoju telefonu, dar du pliuso ir minuso ženklais pažymėti mygtukai reguliuoja garsumą, o vidurinį galima programuoti pagal savo poreikius, tam naudojant mobiliąją programėlę. Jis gali atsiliepti skambučius, iškviesti „Siri“ ar „Google Assistent“ balso paiešką ar keisti muzikos skambesį atsižvelgiant į jos žanrą.

Gamintojas siūlo du spalvinius variantus – visiškai juodą ir natūralios aliuminio spalvos. Bendrą vaizdą vainikuoja odinis dirželis – praktiškas, bet itin elegantiškas akcentas.

Garso kokybė

B&O Beoplay P6“ – tikras chameleonas! Ši kolonėlė gali skambėti taip, kaip jūs norite. Mėgstate žemą pulsuojantį garsą? Jis – jūsų paslaugoms. Patinka idealiai subalansuotas, visą patalpą užliejantis skambesys? B&O ir jį jums pateiks tarsi ant lėkštutės.

Šis prietaiso parametras lengvai valdomas „iOS“ ir „Android“ įrenginiams skirta programėle. Vietoje įprastų žemų, vidutinių ir aukštų dažnių slankiklių čia rasite į keturias dalis koordinačių ašies padalytą ekraną, kur jums beliks pasirinkti šilto, atpalaiduojančio, audringo ar skaidraus skambesio intensyvumą.

Klausantis muzikos stebina didelis galios rezervas. Po tylios pauzės garso banga užklumpa labai netikėtai. Atrodo, kad bandome ne mažą „Bluetooth“ kolonėlę, o kelis kartus galingesnius ir didesnius garsiakalbius. Todėl mus labai pradžiugino galimybė sujungti dvi „Beoplay P6“ kolonėles į vieną stereo sistemą. Toks junginys, nors ir ganėtinai brangus, nušluostys nosį ne vienai namų kino komplektui!

Išvados

B&O Beoplay P6“ skirta tiems, kurie vertina ne tik garso kokybę, bet ir stilių. Ši kolonėlė pasižymi ypač dinamišku skambesiu bei solidžiu galios rezervu, o jos dizainas bei praktiška konstrukcija verti pačių aukščiausių įvertinimų. Jei prie šių talentų pridėsime išmaniųjų funkcijų rinkinį, bus aišku, kodėl „Beoplay P6“ ekspertų laikoma viena geriausių bevielių kolonėlių pasaulyje.

COMMENTS