Blaupunkt BP 2.0 FHD: Registratorius, kuris žino, kada filmuoti

Blaupunkt BP 2.0 FHD: Registratorius, kuris žino, kada filmuoti


Naujausia kaina: €

„Blaupunkt BP 2.0 FHD“ vilioja pirkėjus nebloga filmuojamo vaizdo kokybe, patogiu valdymu ir labai patrauklia kaina. Tai labai nedidelis įrenginys, tvirtinamas prie automobilio stiklo prisisiurbiančiu laikikliu. Jis filmuoja tai, kas vyksta kelyje, ir išsaugo duomenis atminties kortelėje „Full HD“ raiška.

Registratoriaus viduje įmontuotas mikrofonas ir garsiakalbis, todėl vaizdas filmuojamas kartu su garsu. Jį galima girdėti peržiūrint filmuotą medžiagą 2 colių įstrižainės HD raiškos ekranėlyje.

Šiame įrenginyje galima naudoti iki 32 GB talpos „microSD“ atminties korteles. BP 2.0 FHD viduje yra smūgius fiksuojantis akselerometras, kuriam suveikus atmintis yra užblokuojama, kad niekas negalėtų ištrinti arba perrašyti įvykio metu įrašytų failų. Vaizdo įrašus ir nuotraukas galima papildyti informacija, kada jie buvo užfiksuoti.

Registratorių galima įjungti rankiniu būdu, be to, „Blaupunkt“ sugeba pats automatiškai pradėti filmuoti vos tik įjungus variklį arba pradėjus važiuoti, kai įrenginyje esantis jutiklis aptinka judėjimą. Lygiai taip pat vartotojas gali pasirinkti vieną iš trijų išjungimo būdų.

BP 2.0 FHD sveria vos 50 g ir turi labai ilgą (3,5 m) kroviklio laidą. Šis labai praverčia diegiant registratorių didelio tūrio automobiliuose ir diskretiškai paslepiant instaliaciją už salono apdailos elementų.

COMMENTS