Playstation.VR: bilietas į VR pasaulį!

Playstation.VR: bilietas į VR pasaulį!

Esate „Sony Playstation 4“ konsolės savininkas? Tuomet mes turime jums gerų naujienų! Dabar galite už ypač patrauklią kainą įsigyti šiai konsolei skirtą VR komplektą ir paversti ją virtualių pramogų centru.

Aukščiausios kokybės VR įranga  – vis dar brangus malonumas: reikia galingo kompiuterio, VR akinių, įvairių priedų…. Sudėjus visą įrangos kainą, akys gali iššokti ant kaktos! Laimei, yra malonių išimčių. Pavyzdžiui, „Playstation.VR“. Kompanijos „Sony“ sukurti akiniai nenusileidžia konkurentams techninėmis charakteristikomis ir leidžia išbandyti daugiau nei 100 įvairiausių VR žaidimų. Bet svarbiausia –  šis sprendimas yra prieinamas daugeliui žaidimų mėgėjų. Ypač tiems, kurie jau turi „PlayStation 4“ konsolę. Tokiu atveju tereikia įsigyti nebrangų „Playstation.VR“ rinkinį su VR akiniais ir „Playstation“ vaizdo kamera. Be to, gausite puikų žaidimą „Playstation VR Worlds“. Tokio pasiūlymo mes negalėjome atsisakyti!

Naujausia kaina:

VR akinių konstrukcija

Sony“ VR akiniai atrodo taip, tarsi būtų atkeliavę iš fantastinių filmų. Tokį įspūdį dar labiau sustiprina mėlynai šviečiantys elementai. Prietaisą sudaro galvą juosiantis lankas, kuris tolygiai paskirsto svorį, todėl atrodo, kad akiniai sveria mažiau nei iš tikrųjų. Prie laikiklio pritvirtintas akinių modulis leidžia reguliuoti nuotolį iki akių. Todėl „Playstation.VR“ gali patogiai naudoti tie, kurie nuolat dėvi akinius. Minkštas gaubtas priglunda prie veido ir neleidžia aplinkos šviesai prasiskverbti į vidų.

„Playstation.VR“ lankas gerai priglunda prie galvos ir nevaržo judesių

Vaizdo kokybė

Playstation.VR“ įmontuotas 5,7 colio įstrižainės OLED ekranas atkuria „Full HD“ raiškos vaizdą – kiekvienai akiai tenka 920 x 1080 taškų raiškos paveikslėlis. Išbandę akinius įsitikinome, kad vaizdas yra ryškus ir detalus. Jo kokybė priklauso ne tik nuo taškų skaičiaus, bet ir nuo vaizdo apdorojimo spartos, o šioje rungtyje „Sony“ tikrai turi ką parodyti. Priklausomai nuo žaidimo ar programos galimybių, akiniai naudoja fiksuotą 90 arba net 120 kardų per sekundę vaizdo atkūrimo režimą. Todėl vaizdas nesilieja net greitai pasukus galvą į šoną.

Su „Playstation.VR“ galite išmėginti net 100 įspūdingiausių žaidimų: „Skyrim“, „Doom“, „Gran Turismo Sport“, „Survival Horror“ ir daugelį kitų!

Kaip veikia akiniai?

Galvos judesius fiksuoja „Playstation“ vaizdo kamera, kuri nuolat stebi ant devynių skirtingose akinių korpuso vietose įstatytų šviečiančių taškų buvimo vietą erdvėje. Žaidimus galite žaisti, naudodami „DualShock 4“ pultelį arba spalvingus „Move“ valdiklius. Jei šių valdiklių dar neturite, galėsite juos įsigyti papildomai.

Konsolė tiksliai ir greitai reaguoja į žaidėjo judesius, tačiau reikėjo šiek tiek priprasti, kad neišeitume iš kameros regos lauko, nes tuomet ji gali „pamesti“ akinius. Žaisti galima tiek sėdint, tiek stovint, tačiau kai kurie žaidimai daug įdomesni, kai juos įveikiame jusdami pilną judėjimo laisvę.

Pažintis su „VR Worlds“

Playstation.VR Worlds“ – idealus būdas pradėti pažintį su virtualiu pasauliu. Mat tai įspūdingas penkių eksperimentinių kvapą gniaužiančių žaidimų rinkinys:

  • „The London Heist“. Šis žaidimas nukelia į Londono kriminalinį pasaulį, o jūs pats tampate Istendo gangsteriu. Teks pasiruošti nutrūktgalviškam apiplėšimui, dalyvauti pašėlusiose lenktynėse ir iškęsti brutalų tardymą, kuris baigsis netikėta pabaiga.

  • „Ocean Descent“. Atėjo metas nusileisti į vandenyno gelmes, kur jūsų laukia kraujo ištroškęs ryklys. Netrukus sužinosite, ar narvas pakankamai stiprus, kad išlaikytų ryklio nasrų atakas. Tik nepabūgę pavojų išvysite dar neregėtus vaizdus ir atskleisite seniai užmirštas paslaptis!

  • „Scavengers Odyssey“. Lipkite į ateivių kosminį laidą ir tyrinėkite tolimus žvaigždynus, ieškodami senovės civilizacijų pėdsakų. Lobių paieška virsta kosmine odisėja su nesibaigiančių batalijų virtine.

  • „VR Luge“. Tokios riedlentės jūs dar nematėte! Su ja leisitės į nelegalias gatvės lenktynes. Kvapą gniaužiantis greitis, netikėtos nuošliaužos, kelią pastojantys sunkvežimio ratai ir asfaltas vos kelių centimetrų atstumu. Menkiausia klaida ir…

  • „Danger Ball“. Šis žaidimas kviečia į ateities sporto varžybas. Jo taisyklės labai paprastos – nugalėti arba pražūti.

COMMENTS