„Beurer MC 500“ – išmanus masažinis fotelis

„Beurer MC 500“ – išmanus masažinis fotelis

Šis fotelis gali atstoti patyrusį masažo specialistą. Nenuostabu, kad TECHNORAMA bandytojai jį testavo su ypatingu užsidegimu!

Pavargus po ilgos darbo dienos niekas taip neatpalaiduos kaip geras raminantis masažas. Ypač, kai jį atliekant nereikia keltis iš jaukaus ir patogaus fotelio. „Beurer“ masažinis fotelis MC 500 atpalaiduos ir prikels naujam gyvenimui net labiausiai nuvargintus ir įtemptus raumenis. Šis įrenginys turi iš keturių masažinių galvučių sudarytą sistemą, kuri efektyviai atkartoja tradicinio ir egzotiško masažo judesius. Darbo pradžioje prietaisas atlieka kūno skenavimą, parinkdamas jam optimaliai tinkantį masažo tipą. Prietaisas siūlo penkias masažo programas, kurios susideda iš keturių skirtingų elementų derinių: taškinių japoniško Shiatsu masažo procedūrų, maigymo, trynimo ir glostančių išcentrinių judesių.
Fotelis puikiai tinka atpalaiduojančiam, atgaivinančiam ir terapiniam masažui. Jis masažuoja nugaros ir juosmens zonas, o taip pat atlieka atpalaiduojantį kojų ir pėdų masažą.
Nuotolinio pultetio pagalba galėsime pasirinkti ne tik masažavimo programą bei intensyvumą, bet ir atlošo poziciją. Spustelėjus mygtuką, paslaugių varikliukų pagalba fotelis akimirksniu pavirsta į patogų šezlongą arba išsitiesia į gulimą poziciją. Putelis turi ekranėlį, kuriame matome pasirinktą masažo programą ir laiką, likusį iki masažo pabaigos.

Beurer_2

COMMENTS