Beurer BG 40: išmaniosios svarstyklės norintiems gyventi sveikiau

Beurer BG 40: išmaniosios svarstyklės norintiems gyventi sveikiau

Kiekvienas, kuris sportuoja ar tiesiog nori pagerinti savo fizinę formą, turi sekti kūno masės pokyčius. Šią užduotį padeda atlikti išmaniosios svarstyklės. Mes papasakosime, ką jos sugeba.

Svarstyklės – tai prietaisas, kuriuo naudojamės kasdien. Todėl svarbu, kad jų korpusas ir konstrukcija galėtų atlaikyti dideles apkrovas. Vos prisilietus prie „Beurer BG 40“ tampa aišku, kad šis prietaisas ištikimai tarnaus daugelį metų. Svarstyklių viršus pagamintas iš grūdinto stiklo, kurio kraštuose įmontuoti keturi metaliniai elektrodai. Įrenginio viršuje įmontuotas didelis LED ekranas ir trys sensoriniai valdymo mygtukai. Apvertę svarstykles, rasime mygtuką, leidžiantį pasirinkti matavimo vienetus bei lizdą, skirtą trims AAA tipo maitinimo elementams.

Maksimali svarstyklių apkrova siekia 150 kilogramų, jos sveria 100 gramų tikslumu, todėl galėsime pastebėti pačius menkiausius kūno masės pokyčius. „Beurer BG 40“ gali naudotis visi šeimos nariai. Pirmą kartą naudodamiesi svarstyklėmis, mygtukais ekranėlyje turėsime nurodyti savo ūgį, amžių, lytį ir fizinio pasirengimo lygį bei išsaugoti duomenis atmintyje. Tada pastatome svarstykles ant kieto ir lygaus paviršiaus ir atsistojame ant jų basomis ir drėgnomis kojomis. Po kelių akimirkų ekrane išvysime ne tik kūno masę, bet ir kitus svarbius fizinės kondicijos duomenis.

Beurer_BG_40

Svarstyklėse įmontuoti elektrodai padeda nustatyti raumenų ir kaulų masę, vandens kiekį organizme, riebalų procentinį santykį bei energijos suvartojimo lygį ramybės ir aktyvumo būsenomis. Visa informacija yra surenkama leidžiant elektrodais organizmui nekenksmingus elektros impulsus. Organizmo elementai – riebalai, raumenys, kaulai ir vanduo – pasižymi skirtingu elektros pralaidumo lygiu, todėl svarstyklės gali tiksliai nustatyti fizinės būklės parametrus.

Bandydami „Beurer BG 40“, atradome netikėtą šio prietaiso talentą. Šis prietaisas skatina tobulėti. Tai bešališkas teisėjas, kuris įvertina mūsų pastangas ir apsileidimą. Džiaugiamės, kai mums sekasi, ir stengiamės pasitaisyti, kai jis pastebi praleistos treniruotės ar nesaikingo pasisėdėjimo kavinėje rezultatus. Jau po savaitės pajutome ryškų savijautos pagerėjimą, todėl „Beurer BG 40“ su malonumu rekomenduojame visiems, kam rūpi savo ir namiškių sveikata.

COMMENTS