BEKO DIN28430 indaplovė – oficialus tavo šeimos rėmėjas

BEKO DIN28430 indaplovė – oficialus tavo šeimos rėmėjas

BEKO vardą žino visi sporto mėgėjai, nes šios kompanijos logotipas puikuojasi ant legendinės „Barsos“ marškinėlių. Katalonijos futbolininkai nuo seno garsėja veržliu žaidimu, atsidavimu ir komandine dvasia. Būtent šios savybės paskatino BEKO tapti oficialiu šio klubo rėmėju. Tai, kas svarbu sporte, ne mažiau reikšminga ir mūsų namuose. Čia netrūksta intrigos, draugystės, ištikimybės ir tarpusavio paramos. Tik mūsų pergalės – ne skaičiai rungtynių švieslentėje, o laimingos gyvenimo akimirkos.

Mums taip pat reikia rėmėjų, padedančių įveikti kasdienius iššūkius! Yra daugybė dalykų, kurie gyvenimą paverčia nesibaigiančia rutina, užvaldo mūsų dėmesį ir vagia brangų laiką. Pavyzdžiui, kiek jo sugaištame plaudami indus? Kasdien šiai užduočiai skiriamos minutės per metus pavirsta be tikslo prarastomis valandomis ar net dienomis. Atėjo metas jas susigrąžinti! Renkant geriausią indaplovę TECHNORAMOS bandytojų žvilgsniai nukrypo į BEKO DIN28430. Ar šis modelis yra vertas tapti oficialiu mūsų šeimos laisvalaikio rėmėju?

Naujausia kaina:

Techninės charakteristikos

 • Įrenginio tipas: įmontuojama indaplovė
 • Talpa: 14 komplektų
 • Energijos efektyvumo klasė: A+++
 • Elektros energijos sąnaudos (vieno plovimo / metinės): 0,83 kWh / 237 kWh
 • Vandens sąnaudos (vieno plovimo / metinės): 9,5 l / 2660 l
 • Matmenys (A x P x G): 81,8 x 59,8 cm x 55,0 cm
 • Gylis su atviromis durimis: 115 cm
 • Aukščio reguliavimo diapazonas: 82–87 cm
 • Plovimo temperatūra: 35-40-50-60-65-70 °C
 • Programos: 8 („InnerClean“, “Eco 50 °C“, automatinė, „AquaFlex“, intensyvi – 70 °C, „Quick & Shine 58 min.“, švelni stiklui, „Mini 30 min.“ parengiamasis plovimas)
 • Plovimas su „Allin1“ tablete: automatinis
 • Funkcijos: pusinė įkrova, „Fast+“, „Steamgloss“, „Aquaintence“
 • Apsauga nuo stiklo korozijos: „GlassShield“
 • Džiovinimo sistema: uždaras džiovinimas ventiliatoriumi
 • Apsauga nuo vandens išsiliejimo: „WaterStop“
 • Vandens minkštinimo sistema: yra
 • Vidaus įranga: kepimo skardų laikikliai „TrayWash“; keturios sulankstomos lėkščių atramos apatiniame krepšyje; trijų lygių „Acrobat“ sistema, reguliuojanti viršutinio krepšio aukštį; platus trečiasis krepšys
 • Šviesos indikacija ant grindų: „LED Spot“
 • Ekrane rodoma informacija: iki plovimo pabaigos likęs laikas; filtro, pasibaigusios druskos ir skalavimo priemonės indikatoriai
 • Plovimo pradžios atidėjimas: 0,5–24 val.
 • Triukšmo lygis: 44 dB

Išskirtinė konstrukcija

BEKO DIN28430 savo bandymams pasirinkome neatsitiktinai. Tai nebrangus prietaisas, tačiau siekdamas žemos kainos gamintojas nedarė kompromisų, kurie galėtų atsiliepti šios indaplovės funkcijoms ar ilgaamžiškumui. Mums knietėjo išsiaiškinti, kaip BEKO pavyko tai pasiekti.

DIN28430 dizainas – paprastas ir lakoniškas. Ši indaplovė nesunkiai įsilies į bet kokio stiliaus interjerą. Prietaisas idealiai telpa į standartinę 60 cm pločio spintelę, o jo aukštį galima reguliuoti 5 cm diapazone.

Durelių viršuje įsikūrė valdymo skydelis su LCD ekranu. Jis leidžia kontroliuoti ir valdyti indaplovės funkcijas, kuriomis šis modelis labai gausiai apdovanotas. Čia galime suplanuoti indaplovės darbo laiką, atidėdami jį net 24 valandoms, pasirinkti reikiamą programą ar sužinoti, kiek laiko liko iki darbo pabaigos. Specialūs indikatoriai praneša apie užsiteršusį filtrą, pasibaigusią druską ir skalavimo priemonę. Viskas paprasta ir patogu!

„Aquaintence“ alkūnė padidina indaplovės efektyvumą net 5 kartus!

Tačiau svarbiausi dalykai slepiasi BEKO indaplovės viduje. Ją atidarę išvysite apačioje sumontuotą judančią „AquaIntense“ alkūnę. Ji prižiūri dešinėje pusėje esančią intensyvaus plovimo zoną, į kurią verta dėti labiausiai priskretusius ir sunkiausiai išplaunamus indus. Darbo metu „AquaIntense“ alkūnė laisvai juda 180° kampu, o ant jos esanti galvutė purškia vandens rovę, aprėpdama visą 360° erdvę.

Nusprendėme išbandyti „AquaIntense“ sistemos efektyvumą ir tuo pačiu atsakyti į pirkėjų mums nuolat užduodamą klausimą, ar prieš dedant indus į indaplovę, juos pradžioje verta skalauti kriauklėje. Po linksmo bendradarbių vakarėlio likusius puotos pėdsakus padalijome į dvi dalis: vienus išskalavome, o kitus, nubraukę į šiukšlių dėžę maisto likučius, iš karto sudėjome į indaplovę. Testo rezultatais likome patenkinti – visi indai buvo vienodai švarūs. Todėl mūsų patarimas labai paprastas, jei turite BEKO indaplovę su „AquaIntense“ sistema, iš karto kraukite indus; gaišti laiką ir eikvoti vandenį skalavimui nėra jokio reikalo!

„Acrobat“ sistema leidžia reguliuoti viršutinio krepšio aukštį

Patogūs stalčiai ir krepšiai

Mes mėgstame galvosūkius, tačiau ne tada, kai reikia įtempti smegenis, bandant į indaplovę sutalpinti nestandartinių formų ir dydžių virtuvės reikmenis. Laimei, BEKO dizaineriai gerai atliko savo namų darbus, todėl su tokiais nemaloniais iššūkiais jums susidurti nebeteks. DIN28430 apginkluota lanksčia „Flexible Basket“ krepšių, stalčių ir lentynėlių sistema. Todėl į šią indaplovę nesunkiai telpa net 14 indų komplektų.

Pagalvota apie visus gyvenimo atvejus! Norite išplauti didelio skersmens indą? Tiesiog pakelkite viršutinį krepšį į vieną iš trijų „Acrobat“ sistemos siūlomų padėčių, ir jūsų keptuvė ar puodas lengvai tilps indaplovės apačioje. Prireikus netgi galėsite užlenkti apatinio krepšio lėkščių atramas. Ką daryti su mėgstamu nestandartinio dydžio puodeliu, kurį parsivežėte iš Ispanijos? Jis ras savo vietą reguliuojamo aukščio puodelių lentynoje. Be to, BEKO indaplovėje yra ir modulinis „SoftTouch“ priedas, kuriame telpa net 4 skirtingo dydžio vyno taurės.

Įsigiję DIN28430 galėsite dažniau mėgautis kepsniais ir kepiniais, nebijodami, kad po to teks ilgai šveisti kepimo skardas. Riebalais aptiškusius ir pridegusius indus sunku plauti tiek rankomis, tiek ir indaplovėje. Būtent todėl BEKO mūsų išbandytą modelį aprūpino specialiais laikikliais, kurie leidžia lengvai į vidų įstatyti net tris orkaitės padėklus. Likusį darbą už jus atliks BEKO! Ant indų neliks riebaluotų dėmių, kurių sunku atsikratyti plaunant juos rankomis.

Bene daugiausiai bandytojų komplimentų susilaukė trečiasis krepšys. Jis įsikūrė pačiame indaplovės viršuje ir užima visą prietaiso plotį. Į šį krepšį patogiai sukrausite visus stalo ir maisto ruošos įrankius. Nebereiks sukti galvos, kur dėti samčius ar peilius. Ir vėl – galėsite apsieiti be papildomo skalavimo!

Trečiajame BEKO indaplovės krepšyje patogu plauti įvairius stalo įrankius

Stikliniai indai žėrės kaip nauji!

Stiklas – ne metalas, bet jis taip pat rūdija, kai yra netinkamai prižiūrimas. Šio proceso požymius labai nesunku pastebėti pamačius ant stalo išbalusias, skaidrumą praradusias taures. Toks vaizdelis gali sugadinti net patį šauniausią vakarėlį ar jaukius pietus.

BEKO labai didžiuojasi „GlassShield“ – nuosava stiklinių indų priežiūros technologija. Mat dėl jos stiklas išlieka skaidrus net iki 20 kartų ilgiau! „GlassShield“ sukuria lygų ir glotnų, apnašas atstumiantį paviršių, o stiklo ir porceliano spindesį užtikrina DIN28430 įdiegta „SteamGloss“ sistema. Ji darbo ciklo pabaigoje prietaiso viduje palaiko aukštą temperatūrą ir leidžia greitai atsikratyti perteklinės drėgmės. Visi indai būna idealiai sausi ir neturi kalkių dėmių, todėl juos galima iš karto statyti ant lentynos.

Taupo jūsų laiką ir pinigus

BEKO DIN28430 – A+++ klasės įrenginys. O tai reiškia, kad vieno standartinio plovimo metu jis suvartoja vos 9,5 l vandens. Net nebandykite tokį rezultatą pakartoti plaudami indus rankomis! Jei jums tai pavyks, turėsite pripažinti pralaimėjimą plovimo kokybės rungtyje…

Pagal indų plovimo ir džiovinimo efektyvumą DIN28430 priklauso pačiai aukščiausiai A klasei. Norint tai padaryti teko ieškoti naujų sprendimų. Pavyzdžiui, džiovinant indus buvo panaudota uždara „Closed Fan Drying“ ventiliacijos sistema, kuri padeda išsaugoti šilumą, o kartu – ir jūsų piniginės turinį.

Pusinės įkrovos funkcija leidžia plauti indus nelaukiant, kol bus užpildytos visos lentynėlės

Be to, BEKO idealiai prisitaiko prie jūsų poreikių. Ši indaplovė aprūpinta net 8 plovimo programomis ir labai naudingų funkcijų rinkiniu. Štai kelios, kurios mums patiko labiausiai:

 • „AquaFlex“ leidžia vienu metu plauti labai nešvarius, tiek ir švelnios priežiūros reikalaujančius indus. Pasirinkus šią programą, „lepūnėlius“ reikia sudėti į viršutinį indaplovės krepšį, o apskretusį virtuvės inventorių – apačioje.
 • „InnerClean“ programa pati pasirūpina indaplovės priežiūra ir išvalo jos vidų pačiu ekonomiškiausiu būdu. „InnerClean“ efektyviai šalina ne tik nešvarumus, bet ir nemalonius kvapus.
 • „Fast+“ funkcija pravers tada, kai indų prireiks tuojau pat. Ji pagreitina indaplovės darbą net tris kartus! „Fast+“ privalumus tikrai įvertinsite sukvietę draugus į linksmą vakarėlį: galėsite maloniai leisti laiką bendraudami su svečiais ir nesirūpinti nepertraukiamu švarių indų tiekimu.
 • Pusinė įkrova. Kam laukti, kol užsipildys visa indaplovė? Naudodami šią funkciją galėsite plauti indus tada, kai jums to reikia ir išdėlioti juos skirtinguose krepšiuose pagal savo nuožiūrą.

Inverterinis BEKO variklis – tylus ir patikimas

Tyli ir patikima

Kone kiekvienas pirkėjas, kuris TECHNORAMA parduotuvėje renkasi indaplovę, teiraujasi, ar šis prietaisas garsiai dirba. Todėl bandydami DIN28430 šiam kriterijui skyrėme labai daug dėmesio. Darbo metu BEKO skleidžia vidutinį 44 dB triukšmą. Tokį garso lygį galima patirti  sėdint bibliotekoje, klausant paukščių čiulbesio arba tylaus miesto šurmulio. Niekas netrukdo mėgautis ramybe! Todėl šią indaplovę galime drąsiai naudoti nedideliame bute arba atviroje poilsio zonoje.

Už tylų prietaiso darbą atsako BEKO indaplovėje naudojamos „SilentTech“ izoliacinės medžiagos bei naujos kartos „ProSmart“ inverterinis variklis. Jis neturi tradiciniuose varikliuose naudojamų triukšmą ir trintį sukeliančių grafitinių šepetėlių. Dėl itin menko mechaninio pasipriešinimo variklis suvartoja daug mažiau elektros energijos ir žymiai rečiau genda.

BEKO indaplovės žarnoje įdiegta „WaterStop“ sistema, ji nuolat stebi spaudimo lygį sistemoje ir aptikusi vandens nuotėkį iš karto nutraukia jo tiekimą. Užbaigusi plovimo ciklą indaplovė automatiškai išsijungia tam, kad sumažintų elektros sąnaudas bei užtikrintų aplinkinių saugumą.

Dėl sulankstomų lentynėlių į indaplovę lengvai telpa nestandartinio dydžio indai

Išvados

Apžvalgos pradžioje uždavėme klausimą, ar norėtume, kad BEKO taptų oficialiu mūsų šeimos rėmėju. Kaip manote, koks atsakymas peršasi išbandžius DIN28430 indaplovę? Aišku, kad teigiamas!

BEKO – tai patikimas virtuvės zonos žaidėjas, kuris užtikrina saugų užnugarį ir linksmų vakarėlių metu, ir kasdienėje namų ruošoje. Mums imponuoja efektyvus indaplovės darbas, taupumas, programų bei funkcijų gausa ir, aišku, – itin gudriai suplanuota indų laikiklių sistema. BEKO DIN28430 nemalonią prievolę paverčia labai paprasta, greita ir pastangų nereikalaujančia užduotimi.

 

COMMENTS