„Beats“ ausinės atsisako laidų

„Beats“ ausinės atsisako laidų

„Apple“ pagaliau pristatė naują ilgai lauktą „Beats by Dre“ ausinių seriją. Ją sudaro trys belaidžiai modeliai, kurie visų pirma pradžiugins „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ savininkus. Mat naujosios „Beats“ išnaudoja visas „Apple“ sukurto belaidžio ausinių standarto galimybes.

Visuose naujuose „Beats by Dre“ ausinių serijos modeliuose įmontuotas „Apple“ sukurtas miniatiūrinis procesorius W1. Jis užtikrina patikimą bevielį ryšį su telefonu ir garantuoja aukštą garso kokybę. Didžiausias šios naujovės privalumas – paprastas ausinių poravimas su telefonu. Tereikia spustelėti ausinių mygtuką ir telefonas iš karto jas atpažįsta ir užmezga bevielį ryšį. Naujosios „Beats“ ausinės pritaikytos skirtingiems žmonėms.

  1. BeatsX

Lengvos ir universalios ausinės su lanksčia jungtimi, kuri jungia į ausis kišamus ausinių galiukus. Viduje įmontuotos baterijos pakanka 8 valandoms. Įkrauti  „BeatsX“ užima labai nedaug laiko: vos 5 minutes krautos baterijos pakanka dviem papildomoms muzikos klausymo valandoms. Ant ausinių jungties yra laisvų rankų mikrofonas ir valdymo mygtukai, kuriais galime valdyti grojamas dainas bei atsiliepti į skambučius.

beatsx


Naujausia kaina: €

 

  1. Beats Powerbeats3 Wireless

Šios ausinės puikiai tinka aktyviems ir sportuojantiems žmonėms. Į ausis statomi antgaliai turi lankelius, kurie patikimai juos laiko net pačių intensyviausių treniruočių metu. „Powerbeats3 Wireless“ užtikrina skaidrų ir sodrų muzikos skambesį, būdingą visiems „Beats“ ausinių modeliams. Baterijos pakanka net 12 valandų.

powerbeats3_1


Naujausia kaina: €

 

  1. Beats Solo3 Wireless

„Solo3“ paveldėjo klasikinį „Beats“ dizainą, kurį atpažįsta ir mėgsta milijonai vartotojų visame pasaulyje. Ausinių lankelis gerai priglunda prie ausų ir slopina aplinkos triukšmą, leisdamas mėgautis muzikos garsais. Skambesys – subalansuotas ir skaidrus. Bevielių ausinių baterija išlaiko net 40 valandų. Po logotipu pasislėpęs mygtukas leidžia valdyti muzikos grotuvą, atsakyti į skambučius ir net naudotis  „Siri“ balso paieška.

solo3_1


Naujausia kaina: €

 

COMMENTS