Bandome įmontuojamus „Samsung“ šaldytuvus

Bandome įmontuojamus „Samsung“ šaldytuvus

„Samsung“ buitinės technikos papildomai pristatinėti tikrai nereikia. Pirkėjai ją vertina dėl puikaus dizaino, gerai apgalvotų techninių sprendimų ir ilgaamžiškumo. Neseniai „Samsung“ pasiūlė naują įmontuojamos buitinės technikos kolekciją. Nekantriai laukėme, kada šie gaminiai pasieks TECHNORAMOS parduotuvių ekspozicijas, kad galėtume juos išmėginti. Pirmuoju mūsų bandymų taikiniu tapo trys naujai įmontuojami šaldytuvų modeliai:  BRB260030WW, BRB260034WW ir BRB260076WW. Šioje apžvalgoje papasakosime, ką jie sugeba.

Įmontuojami „Samsung“ šaldytuvai yra 177,5 cm aukščio, o jų naudinga talpa siekia 267 l

Šaldytuvų konstrukcija

Įmontuojami šaldytuvai skirti tiems vartotojams, kurie nepripažįsta jokių kompromisų. Jie idealiai dera prie virtuvės interjero ir yra sukonstruoti taip, kad galėtų dirbti uždaroje erdvėje. Visi trys mūsų išbandyti „Samsung“ šaldytuvai yra 177,5 cm aukščio. Nesiskiria ir jų talpa bei vidinė struktūra. Kiekvienas įmontuojamos serijos modelis turi 195 l šaldytuvo skyrių ir 72 l šaldiklį.

Įrenginiuose panaudota „Space Max“ sistema leido optimaliai išnaudoti visą šaldytuvo tūrį. Iš karto matosi, kad Korėjos dizaineriai pagalvojo apie kiekvieną smulkmeną!

Atvėrę šaldytuvų duris išvydome keturias dideles lentynas, buteliams skirtą metalinį laikiklį ir du permatomo plastiko stalčius vaisiams bei daržovėms laikyti. Viename galingiausio BRB260076WW modelio stalčiuje įdiegta „Fresh Zone“ sistema. Jis puikiai tinka mėsos ir žuvies produktams. Maistas čia niekada neperdrėks, neperdžiūs ir ilgai nepraras savo skoninių savybių.

Mums taip pat patiko šaldytuvo duryse sumontuotos lentynėlės. Jos yra skirtingo dydžio ir išdėstytos taip, kad būtų galima lengvai įdėti ir išimti įvairios formos stiklainius, butelius bei maisto produktų pakuotes.

Šaldiklio skyriuje yra du dideli stalčiai ir ištraukiama „Easy Slide“ lentyna. Ant jos patogu laikyti nedideles pakuotes. Gerai išnaudojamas visas šaldiklio tūris, o maistą įdedame ir išimame žymiai greičiau ir patogiau.

„Easy Slide“ lentyna leidžoa greitai įdėti ir išimti maisto produktus

Tylūs ir ekonomiški

„Samsung“ šaldytuvai aprūpinti skaitmeniniais inverteriniais varikliais. Jiems nereikalingi trintį ir triukšmą sukeliantys grafitiniai šepetėliai, kurie būdavo naudojami anksčiau gamintuose modeliuose. Dėl to varikliai veikia daug tyliau, efektyviau ir patikimiau. Ne veltui gamintojas šiam šaldytuvo mazgui suteikia net 10 metų garantiją!

Seni varikliai greitai perkaisdavo ir triukšmavo, todėl jie galėdavo dirbti tik su pertraukomis. Naujieji gali dirbti nuolat, palaikydami pastovią temperatūrą šaldytuvo ir šaldiklio viduje. Didžiąją laiko dalį jie veikia minimaliu našumu, kuris reguliuojamas atsižvelgiant į mažiausius temperatūrinius pokyčius.

„Samsung“ šaldytyvų varikliams suteikiama net 10 metų garantija

Mūsų bandymuose tyliausio šaldytuvo titulą pelnė BRB260030WW modelis. Jis skleidžia vos 37 dB triukšmą. Tačiau renkant nugalėtoją prireikė fotofinišo. Mat kiti du varžovai nusileido vos vienu decibelu! Visų trijų šaldytuvų praktiškai neįmanoma išgirsti, nes variklio garsus sugeria supantys baldai ir užgožia aplinkos garsai.

„Samsung“ įrenginiai – ne tik tylūs, bet ir ekonomiški. Įmontuojami šaldytuvai atitinka A+ (BRB260030WW) ir A++ (BRB260034WW ir BRB260076WW) energijos efektyvumo klasės reikalavimus.

„No Frost“ sistema neleidžia formuotis šerkšnui, todėl maistas daug ilgiau išlieka šviežias ir skanus

Daugiau jokio šerkšno!

Šekšnas – didžiausias maisto produktų, šaldytuvo ir mūsų piniginės priešas. Šaldytuvo viduje besikaupiantis ledo sluoksnis gerokai padidina elektros sąnaudas ir pagreitina įrenginio susidėvėjimą. Bet blogiausia, kad jis gadina maisto produktus, mat ledo kristalai negrįžtamai suardo maisto struktūrą.

Naujųjų „Samsung“ šaldytuvų savininkai apie šią problemą gali pamiršti visiems laikams. Mat visi trys mūsų išbandyti įrenginiai naudoja „No Frost“ technologiją, kuri užkerta kelią šerkšnui. Jų niekada nereikės atšildyti, o maisto produktai daug ilgiau išlaikys savo išvaizdą, skonį ir maistines savybes.

Kaip tai pavyko pasiekti? Už tai reikia padėkoti našiai ventiliavimo sistemai, kuri gainioja šaltą orą, sukurdama pastovų mikroklimatą šaldytuvo ir šaldiklio viduje. Kadangi nelieka vandens kondensato ir izoliuotų zonų su skirtingomis temperatūromis, nėra ir šerkšno. Rezultatas puikus, tačiau jis pasiekiamas šiek tiek skirtingais būdais.

„All Around Cooling“ sistema pučia atvėsintą orą ten, kur jo labiausiai reikia, ir suvienodina temperatūrą šaldytuvo bei šaldiklio zonose

„Samsung BRB260030WW“ ir BRB260034WW modeliuose įdiegta „All Around Cooling“ sistema. Ji turi du temperatūros daviklius, įmontuotus šaldytuvo ir šaldiklio zonose. Šie davikliai seka temperatūros pokyčius ir kontroliuoja šaltį paskirstančios ventiliavimo sistemos darbą.

Kiekvienos lentynos lygyje buvo suprojektuotos ventiliavimo angos. Todėl šaltis visada nukreipiamas ten, kur jo tuo metu labiausiai reikia.  Greitą maisto produktų atvėsinimą šaldiklyje taip pat užtikrina didelis radiatorius. Šaltis iš jo greitai perduodamas į visą šaldytuvo ir šaldiklio tūrį.

Dvi savarankiškai dirbančios „Twin Cooling Plus“ šaldymo sistemos vėsina šaldytuvo ir šaldiklio zonas, užtikrindamos optimalias skirtingų maisto produktų laikymo sąlygas

„Twin Cooling Plus“ – kas tai?

Daugiausiai laiko praleidome prie „Samsung BRB260076WW“ šaldytuvo. Mūsų susidomėjimą sukėlė „Twin Cooling Plus“ sistema, kurią sudaro du šaldymo elementai, savarankiškai dirbantys šaldytuvo ir šaldiklio skyriuose.

Tos sprendimas turi daugybę privalumų: visiškai izoliavus šaldiklio ir šaldytuvo zonas nebesimaišo juose laikomų maisto produktų kvapai.

Dėl „Twin Cooling Plus“ „Samsung BRB260076WW“ lengvai prisitaiko prie mūsų poreikių. Staiga prireikė didesnio šaldytuvo? Vienu mygtuko spustelėjimu juo galėsime paversti apačioje esantį šaldiklį. Išvykstame  atostogauti? Tuomet visiškai išjunkime ištuštėjusį šaldytuvą ar šaldiklį, o likusią dalį palikime dirbti ekonominiu režimu.

 

Dviguba nepriklausoma vėsinimo sistema leido šaldiklyje sukurti „CoolSelect Plus“ zoną, kuri suteikia galimybę daug lanksčiau išnaudoti jo tūrį. Šią šaldytuvo dalį galima naudoti kaip tradicinį šaldiklį (tuomet maisto produktai jame bus atvėsinti iki –23 °C ar –15 °C temperatūros) arba papildomą šaldytuvą (+2 °C). Be to, galime pasirinkti lengvo užšaldymo (–5 °C) ir atvėsinimo (–1 °C) režimus.

„Twin Cooling Plus“ labai pradžiugins vaisių ir daržovių mėgėjus. Maisto produktai mažiau džiūva ir vysta, mat šią sistemą turintis šaldytuvas leidžia palaikyti dvigubai aukštesnį (iki 70 proc.) oro drėgnumą.

Išmatavome temperatūrą skirtingose „Samsung“ šaldytuvo vietose. Didžiausias užfiksuotas skirtumas – vos 0,5 °C. Jis gerokai mažesnis nei kitų gamintojų siūlomuose modeliuose, kur skirtumai kartais peržengia ir 2 °C ribą.

Išvados

Visi trys TECHNORAMOJE išbandyti „Samsung“ šaldytuvai paliko tikrai gerą įspūdį. Tai patogūs, tylūs ir ekonomiški įrenginiai. Juose naudojamos bešerkšnės „All Around Cooling“ bei „Twin Cooling Plus“ sistemos rūpinasi, kad maistas ilgai išliktų šviežias ir skanus.

Ypač norėtųsi išskirti „Twin Cooling Plus“ sistema aprūpintą „Samsung BRB260076WW“ modelį su „CoolSelect Plus“ zona. Šis įrenginys – tikras transformeris, kuris idealiai prisitaiko prie mūsų poreikių.

COMMENTS