Balansiniai riedžiai: transportas miesto džiunglėms

Balansiniai riedžiai: transportas miesto džiunglėms

Nė mirktelėti nespėjome, kai balansiniai riedžiai užkariavo pasaulį! Jais važinėti gali kiekvienas. Žmonės naudotis riedžiais išmoksta beveik akimirksniu. Viduje įmontuotas kompiuteris palaiko pusiausvyrą ir tarsi burtininkas nuspėja, kur ir kokiu greičiu reikia važiuoti. Štai geriausių TECHNORAMOS riedžių ketvertukas!

1. UERA ESU011

ESU011 turi vairą primenančią reguliuojamo aukščio rankeną. Kaip ir kiti riedžiai, jis valdomas keičiant kūno padėtį ir pusiausvyrą. Pavyzdžiui, pasvirus į priekį ESU011 pradeda važiuoti greičiau, o perkėlus svorį ant vienos kojos pasuka būtent į tą pusę. Šis gražuolis važiuoja 15 km/val. greičiu ir sugeba nuvažiuoti 20–25 km.


Naujausia kaina: €

2. UERA ESU014

Ko gero, tai pats stilingiausias riedis. Aštrių kampuotų formų korpusas atrodo išties įspūdingai! Kaip ir ESU011, šis modelis taip pat turi du
350 W galios variklius. 10 km/val. važiuojantis riedis gali įveikti apie 20 km. Įrenginys sveria 11,8 kg.


Naujausia kaina: €

3. UERA UESU012 Off Road

Kaip sako pats pavadinimas, „UESU012 Off Road“ asfalto danga nereikalinga.  Didelius 8,8 colių ratus turintis riedis gerai jaučiasi važiuodamas žole  ir miško keliukais. Maksimalus važiavimo greitis – 15 km/val. Baterijos įkrovos resursas – 20–25 km. Riedis nebijo dulkių ir vandens lašų ir turi du elektros variklius, kurių bendra galia siekia 700 W.


Naujausia kaina: €

4. HAMA S-Cruiser

„S-Cruiser“ –  greitas ir vikrus. Jis turi 6,5 colio pilnavidures gumines padangas ir puikiai tinka triukams bei figūriniam važiavimui. Įrenginys sveria 10 kg, pasiekia 15 km/val. greitį, be papildomo įkrovimo įveikia 15 km ir paveža iki 120 kg sveriančius žmones.

COMMENTS