Bad Bike BEACH Vintage Fat – elektrinis dviratis su vežimėliu

Bad Bike BEACH Vintage Fat – elektrinis dviratis su vežimėliu


Naujausia kaina: €

 
Retro stiliaus dviračiai pirkėjus veda iš proto. Žvilgtelėjus į „Bad Bike BEACH Vintage Fat“, mums paaiškėjo jų sėkmės priežastis. Šio gražuolio tiesiog neįmanoma nepamėgti! Vien ko vertas prie šono prikabinamas vežimėlis, kurį galima nuimti per kelias minutes. Tokiu dviračiu galėsime pavėžinti ir savo vaikus, ir keturkojus draugus.

„BEACH Vintage Fat“ atrodo senoviškai, bet tai naujosios kartos elektrinis dviratis, aprūpintas pačiomis „kiečiausiomis“ technologijomis. Pamatę storus padangas ir sužinoję, kad dviratis sveria net 33 kg, pradėjome abejoti, ar važiuoti šiuo „plieniniu žirgu“ bus taip jau lengva. Pirmosios bandymų sekundės išsklaidė visas abejones – 250 W galios variklis nesunkiai paveža 115 kg krovinį, įskaitant iki 35 kg sveriantį keleivį.

Dviratukas turi 13 Ah talpos bateriją, kuriai suteikiama 2 metų garantija. Baterijos įkrova trunka 4–6 valandas, jos pakanka 30–45 km, priklausomai nuo važiavimo greičio, kelio ypatumų ir to, kiek jėgų įdedame mindami pedalus.

Tvirtas „BEACH Vintage Fat“ rėmas pagamintas iš aliuminio lydinio. Italų gamintojas garantuoja, kad jis patikimai tarnaus ne mažiau nei septynerius metus. Vairo rankenos, sėdynė ir vežimėlio pasostė padengti prašmatnia „alkantara“. Vairuotojo ir keleivio saugumą užtikrina diskiniai stabdžiai. Priekyje ir užpakalyje sumontuoti LED žibintai.

beach_2

 

COMMENTS