Audio-Technica: ausinės kiekvienam muzikos gerbėjui

Audio-Technica: ausinės kiekvienam muzikos gerbėjui

Jos labai skirtingos, bet jas vienija vienas bruožas – savitas „Audio-Technica“ stilius. Šios ausinės mus pradžiugino išskirtiniu muzikos skambesiu, kurio neįmanoma supainioti su jokiu kitu.

ATH-CKX9iS

Audio-Technica ATH-CKX9iS

Šios mažytės ausinės leidžia mėgautis muzika visur ir visada. Į ausis dedami ATH-CKX9iS kaušeliai sukonstruoti tokiu būdu, kad vos tik užsidėję ausines iš karto apie juos pamirštame. Prietaisas tvirtai laikosi, bet visiškai nespaudžia – padėkokime už tai gudriai sukonstruotiems C formos antgaliams. Labai dažnai mažos ausinės skleidžia dirbtinai skambantį garsą, o ATH-CKX9iS atkuria išties sodrią ir gilią garsų paletę: 13,5 mm skersmens garsiakalbiai puikiai groja bet kokio žanro muziką. Ant ausinių laido sumontuotas nedidelis mikrofonas leidžia atsiliepti į skambučius. Prietaise naudojamas plokščias laidas, kuris niekada nesusipina.

Audio-Technica ATH-AX5iS

Audio-Technica ATH-AX5iS

Išmanusis telefonas daugeliui iš mūsų tapo pagrindiniu muzikos leistuvu. ATH-AX5iS buvo kuriamas atsižvelgiant į mobiliuosius prietaisus naudojančių žmonių pageidavimus. Ausis apgobiančios ausinės turi 40 mm skersmens garsiakalbius, kurie padeda atskleisti telefonu grojamos muzikos galimybes. Ant korpuso esančiais mygtukais galime valdyti muzikos bei filmų leistuvo funkcijas ir atsakyti į skambučius. Įrenginys pagamintas iš smūgiams ir subraižymams atsparių medžiagų. Prietaisas neturi išsikišusių elementų, todėl ausinės užims nedaug vietos krepšyje.

ATH-MSR7BK

Audio-Technica ATH-MSR7BK

Ta pati muzika gali skambėti labai skirtingai. Norint išgirsti kūrinį taip, kaip jis skambėjo garso įrašų studijoje, reikia aukščiausios kokybės ausinių. Su šia užduotimi mūsų bandymų metu puikiai susidorojo ATH-MSR7BK. Šis aukštos klasės „Audio-Technica“ sugeba atskleisti subtiliausias aukštos raiškos („Hi-Res Audio“) muzikos skambesio detales. 45 mm skersmens „True Motion“ garsiakalbiai ir daugiasluoksnė oro slopinimo sistema leido praplėsti aukštų ir vidutinių garsų diapazoną. Iš aliuminio ir magnio lydinio pagaminti gaubteliai atkartoja ausies formą ir idealiai priglunda prie galvos.

COMMENTS