Atgal į mokyklą!

Atgal į mokyklą!

Nespėjome nė mirktelėti, kai vasara pralėkė pro šalį! TECHNORAMA pasirūpins, kad sugrįžimas į mokyklą ar universitetą būtų kupinas naujų įspūdžių.

 

TV monitorius „Samsung T32E310EW“

T32E310EW nesunkiai atstoja ir televizorių, ir monitorių. 31,5 colio įstrižainės ekranas rodo „Full HD“ raiškos vaizdą. Norint TV monitorių pakabinti ant sienos, nereikės pirkti papildomo sieninio stovo. Prie dviejų HDMI lizdų galėsime prijungti ne tik kompiuterį, bet ir žaidimų konsolę.

Samsung T32E310EX


Naujausia kaina: €

 

Belaidė kolonėlė „Philips BT110/00“

Šis nedidelis „Bluetooth“ garsiakalbis nenusileidžia garso galia ir kokybe gerokai didesnėms kolonėlėms. BT110/00 nebijo lietaus lašų ir turi megztą dirželį, kuriuo kolonėlę patogu nešiotis lauke. Baterijos pakanka net 8 muzikos klausymo valandoms.

Philips BT110


Naujausia kaina: €

 

Elektrinis paspirtukas „Rasor Power Core E300“

„Razor“ – puiki pramoga ir patogi transporto priemonė. Jis važiuoja tyliai, leisdamas mėgautis aplinkos vaizdais. E300 išvysto iki 24 km/val. greitį. Baterijos pakanka 40 minučių. Šis paspirtukas pritaikytas 13 metų ir vyresniems vaikams.


Naujausia kaina: €

 

Žaidimų konsolė „Sony PlayStation 4 Ultimate Players Edition“

Kuo užsiimti niūriais rudens vakarais? Žaidimų konsolė neleis mums nuobodžiauti. „Sony PlayStation 4 Ultimate Players Edition“ turi 1 TB talpos kietąjį diską, kuriame lengvai sutilps visa žaidimų kolekcija.

Sony PlayStation 4 Ultimate Players 1TB Edition


Naujausia kaina: €

 

Superžaidimas „No Man’s Sky“ (PS4)

Neaprėpiamas kosminių nuotykių pasaulis pagaliau pasiekė TECHNORAMOS parduotuves. „Apsiginklavę“ kosminiu skafandru pasinerkime į tikrą kosminę odisėją, atraskime naujas planetas, kaupkime resursus, išgyvenkime pavojus, kovokime su priešais ir susiraskime draugų.

No Mans Sky


Naujausia kaina: €

 

Apsauginiai akiniai „Gunnar“

Sėdint prie ekrano akys greitai pavargsta. Šią problemą padės išspręsti kompanijos „Gunnar“ sukurti akiniai, skirti kompiuteriu dirbantiems ir žaidžiantiems žmonėms. Akiniuose naudojami filtrai padeda apsisaugoti nuo žalingo spindulių poveikio.

Gunnar


Naujausia kaina: nuo €

 

Šaldytuvas „Daewoo FN-15B2B“

Šis stilingas 88 cm aukščio šaldytuvas su šaldikliu lengvai tilps nedideliame studento kambaryje. Dirbdamas jis skleidžia vos 43 dB triukšmą ir netrikdo ramybės poilsio metu. 115 l talpos A+ kategorijos įrenginys per metus sunaudoja 110 kWh elektros energijos.

DAEWOO FN-15B2B_1


Naujausia kaina: nuo €

 

Mikrobangų krosnelė „Daewoo KOR 8A07“

Savo išvaizda ši krosnelė puikiai dera prie FN-15B2B šaldytuvo. KOR 8A07 funkcijos valdomos patogiomis rankenėlėmis. „Daewoo“ krosnelė yra gana didelė (23 l) ir galinga (800 W), kad galėtų greitai pašildyti bei paruošti maistą keliems asmenims.

DAEWOO KOR 8A07


Naujausia kaina: nuo €

 

Indukcinė viryklė „Ellrona ERGO Touch 2000“

Laikas – pinigai, o kaip žinia, studentui dažniausiai trūksta ir vieno, ir kito. „ERGO Touch 2000“ padeda sutrumpinti maisto ruošai skiriamą laiką. Ši saugi indukcinė viryklė užverda vandenį per porą minučių, moka palaikyti pastovią temperatūrą ir pati išsijungia, kai pamirštame tai padaryti.

Ellrona Ergo Touch 2000


Naujausia kaina: nuo €

 

Kuprinė „Case Logic PREV117K“

Šioje kuprinėje pakanka vietos knygoms,17,3 colio nešiojamajam kompiuteriui, planšetei ir visiems kitiems ne mažiau svarbiems daiktams, kuriuos pasiimame į mokyklą ar universitetą. „Case Logic“ turi skyrelį, kuriame galima saugiai laikyti pinigus ir dokumentus.

CASE LOGIC PREV117K


Naujausia kaina: nuo €

 

Nešiojamasis kompiuteris „Asus EeeBook R416SA“

Nebrangus, lengvas ir elegantiškas 14 colių kompiuteris puikiai tinka darbui ir pramogoms. Jame įmontuotas mažai energijos naudojantis „Intel Pentium N3700“ procesorius, 4 GB darbinės atminties bei 128 GB talpos judančių dalių neturintis eMMC diskas. „Asus“ atkeliauja su „Windows 10“ operacine sistema.Asus R416SA


Naujausia kaina: nuo €

 

COMMENTS