ASUS ZenPad 3S – planšetė filmų ir muzikos mėgėjams

ASUS ZenPad 3S – planšetė filmų ir muzikos mėgėjams


Naujausia kaina: €

 
„Android“ operacine sistema „apginkluotų“ planšetinių kompiuterių sąrašą neseniai papildęs „ASUS ZenPad 3S“ iš karto atsidūrė pačiame jo viršuje. Šis modelis turi 9,7 colio įstrižainės IPS ekraną, kuris rodo 2048 x 1536 taškų raiškos vaizdą. Ekraną juosia vos 5,32 mm pločio rėmelis – siauresnio neturi nė viena planšetė pasaulyje. Įrenginio korpusas išpjautas iš vientiso aliuminio lydinio. Jis yra vos 5,8 mm storio ir sveria 430 g. Todėl „ZenPad 3S“ galima ilgas valandas laikyti vienoje rankoje, nejaučiant jokio nuovargio.

Pirmas dalykas, kuris krinta į akis įjungus šią planšetę, – tai ekrano kokybė. Joje panaudota „VisualMaster“ technologija ir akims kenksmingą mėlyną šviesą šalinantis filtras leidžia tiksliai reguliuoti spalvų ryškumą bei kontrastą ir užtikrina tikroviškiausiai atrodantį vaizdą.

„ZenPad 3S“ įmontuotas galingas „NXP Smart AMP“ stiprintuvas užtikrina stiprų ir kokybišką garsą. Planšetė sugeba atkurti 24 bitų / 192 kHz FLAC ir kitų formatų failus, kurie skamba taip, kaip buvo įrašyti garso studijoje.

ASUS planšetė puikiai tinka žaidimams. Joje įmontuotas 6 branduolių procesorius, galinga GX6250 grafinė posistemė ir 4 GB darbinės atminties. Pagrindiniame mygtuke įmontuotas pirštų atspaudų skaitytuvas.

asus-zenpad-3s-10-z500m-titanium-grey

COMMENTS