ASUS ZenBook UX430UA: didesnis viduje nei išorėje

ASUS ZenBook UX430UA: didesnis viduje nei išorėje


Naujausia kaina: €

Tobulo nešiojamojo kompiuterio receptas  – be galo paprastas. Imame beprotiškai ploną 13 colių „noutbuko“ korpusą ir pažeisdami visus fizikos dėsnius į jį sutalpiname 14 colių įstrižainės ekraną. Nepamirškime įdėti greito bei ekonomiško septintosios kartos „Intel Core“ serijos procesoriaus, SSD disko ir talpios 50 Wh baterijos, kuri be papildomos įkrovos išgyvena net 9 valandas. Visa tai padarę, prieš savo akis išvysime „ASUS ZenBook UX430UA“.

Tai tikras gražuolis. Metalu žvilgantis kompiuterio kopusas yra vos 15,9 mm storio. ASUS sveria vos 1,25 kg, tad įdėję jį į kuprinę papildomo svorio praktiškai nepajuntame.

Ekranas beveik neturi rėmelio, jis užima 80 proc. viso ploto, todėl sunku atsikratyti įspūdžio, kad vaizdas tiesiog kabo ore. Atlenkiama kompiuterio dalis yra vos 7,18 mm storio. „ZenBook UX430UA“ ekranas pasižymi net 178° matymo kampu ir gerai sugeria atspindžius. Be to, jis labai tiksliai atkuria spalvas, o tai ypač svarbu tiems, kurie planuoja redaguoti nuotraukas ar kurti filmukus.

Nors „ZenBook UX430UA“ yra labai plonas, mums tikrai nereikės vargti dėl jungčių stygiaus. Kompiuteris turi net tris skirtingų tipų USB lizdus, jame taip pat yra SD atminties kortelių skaitytuvas bei vaizdui perduoti skirta „micro HDMI“ jungtis.

Darbą kompiuteriu labai palengvina patogi šviečianti klaviatūra ir liečiamojoje aikštelėje įmontuotas pirštų atspaudų skaitytuvas.

COMMENTS