ASUS ZenBook 3 – liekniausias ir lengviausias „ASUS“ „noutbukas“

ASUS ZenBook 3 – liekniausias ir lengviausias „ASUS“ „noutbukas“


Naujausia kaina: €

 
ASUS demonstruoja, kaip turi atrodyti šiuolaikinis kompiuteris. „ZenBook 3“ sukurtas taikant juvelyriniams dirbiniams, o ne buitinei elektronikai būdingus dizaino standartus. Rezultatas – pašėlusiai patrauklus „ZenBook 3“. Kompiuteris yra vos 11,9 mm storio ir sveria tik 910 g. Jo korpusas pagamintas iš šlifuoto aliuminio lydinio, kuris naudojamas aviacijos pramonėje ir yra 50 proc. stipresnis už paprastą aliuminį. Aukso spalvos apvadas, logotipas ir klavišų užrašai suteikia „ZenBook 3“ papildomo žaismingumo. Kompiuteryje įmontuotas 12,5 colio įstrižainės „Full HD“ ekranas. Jį nuo įbrėžimų saugo 0,4 mm storio „Gorilla Glass“ grūdinto stiklo sluoksnis.

Įspūdinga išvaizda – ne vienintelis „ZenBook 3“ privalumas. Tai galingas įrenginys, išnaudojantis naujosios kartos „Intel Core“ serijos procesorių privalumus. Kompiuteryje įmontuota visavertė klaviatūra ir kokybišką garsą atkurianti keturių garsiakalbių sistema, kurią ASUS pagamino bendradarbiaudamas su „Harman/Kardon“ specialistais.

„ZenBook 3“ turi 40 Wh talpos ličio polimerų bateriją, kuri užtikrina net 9 autonominio darbo valandas. Ji yra tris kartus ilgaamžiškesnė už ankstesnės kartos akumuliatorius, be to, palaiko greito įkrovimo funkciją. Ji leidžia per vos 49 minutes bateriją įkrauti iki 60 proc. lygio.

asus-zenbook-3_2

COMMENTS