„Apple“ pristatė „iPhone 11“ ir kitas naujoves!

„Apple“ pristatė „iPhone 11“ ir kitas naujoves!

Rugsėjo 10 d. „Apple“ būstinėje įsikūrusiame Steve’o Jobso teatre įvyko tai, ko šios kompanijos gerbėjai laukė ištisus metus! Čia pristatytas naujausias „iPhone 11“ ir… dar kai kas daugiau.

Pasaulyje yra tik trys dalykai, kurių neįmanoma išvengti – tai mokesčiai, mirtis ir… nuolat keičiama „iPhone“ modelių numeracija. Dvejus metus iš eilės romėniškais dešimtukais pasipuošusių modelių seka – „iPhone X“ „iPhone XS“, „iPhone XS Max“ ir „iPhone XR“ – pasibaigė, ir į jų vietą stoja „iPhone 11“. Kodėl tryliktosios kartos „Apple“ telefonas tapo… vienuoliktu, nežino niekas. Tiesiog apsimeskime, kad taip reikia ir keliaukime pirmyn į pažintį su naujausiu „iPhone“!

Naujausia kaina nuo: 

„iPhone 11“

Svarbiausio metų telefono vardą gamintojai dažniausiai atiduoda patiems brangiausiems modeliams. Tačiau šiais metais „Apple“ nusprendė nesilaikyti šios nerašytos taisyklės ir savo pristatymą pradėjo nuo telefono, kuriam bus lemta pakeisti „iPhone XR“. Toks sprendimas yra logiškas, nes „iPhone XR“ tapo ne tik perkamiausiu pernai metų modeliu, bet ir pačiu populiariausiu „iPhone“ per visą šio išmaniojo telefono istoriją!

Naujasis „iPhone 11“ pirkėjus pasitinka įvairiaspalviais korpusais, kurie pagaminti iš anoduoto aliuminio, atsparaus dulkėms ir vandeniui. Į akis iš karto krenta esminė visų šių metų „iPhone“ modelių savybė – galinėje sienelėje sumontuotas šiek tiek iškilęs blokas su 36 proc. šviesesne blykste ir vaizdo kameromis.

„iPhone 11“ jų turi dvi. Abi vaizdo kameros aprūpintos 12 megapikselių raiškos, dideliu dinaminiu diapazonu pasižyminčiais jutikliais, tačiau skiriasi jų matymo kampas. Viena iš kamerų turi plačiakampį, o kita – ypač plataus 120° kampo objektyvą, leidžiantį viename kadre aprėpti net keturis kartus didesnį plotą. Fotografavimo ar filmavimo kampą galima  akimirksniu keisti vienu mygtuko spustelėjimu.

Ypač plataus kampo objektyvas pravers gamtoje, o taip pat bandant parinkti tinkamą kompoziciją nedidelėje patalpoje ar fotografuojant iš labai arti, kai norite užfiksuoti vaizdą nekasdienišku rakursu.

Darydamas nuotrauką „iPhone 11“ atlieka net iki trilijono operacijų! Jam talkina galingas „A13 Bionic“ procesorius, turintis integruotą neuroninį tinklą. Šis monstriukas, apie kurį papasakosime šiek tiek vėliau, suteikė galimybę telefone naudoti dar nematytus, daug skaičiavimų reikalaujančius filmavimo ir fotografavimo triukus.

Pavyzdžiu gali tapti išmaniojo HDR funkcija, kuri neuroninių tinklų dėka atpažįsta kadre esančius objektus ir koreguoja šviesumą bei atspalvių gamą tik ten, kur to tikrai reikia. 

Nuo šiol portretinėse nuotraukose galėsite įamžinti ne tik žmones, bet ir savo keturkojus augintinius!. Ši galimybė leidžia kūrybiškai sulieti foną ar net visiškai jį pašalinti.

Jau pernai matytas naktinio fotografavimo režimas dabar įsijungia automatiškai, kai tik aptinka nepakankamą apšvietimą. Jis parenka optimalų kadro išlaikymą, pašalina triukšmus ir pasirūpina, kad vaizdas nesusilietų.

Telefono priekyje taip pat netrūksta pokyčių. „iPhone 11“ turi 6,1 colio įstrižainės „Liquid Retina“ LCD ekraną ir erdvinio garso sistemą „Dolby Atmos“. Čia įsikūrusi asmenukių kamera gali pasigirti padidintu vertikaliu matymo kampu. Tad norėdami įsiamžinti su savo draugais, tiesiog paverskite telefoną ant šono.

Naujausia kaina nuo: 

„Pro“ telefonų linija

„iPhone 11“ serijos flagmanai – „iPhone 11 Pro“ ir „iPhone 11 Pro Max“ pagaminti iš ypač kokybiško, medicinoje naudojamo nerūdijančiojo plieno lydinio ir tarpusavyje skiriasi tik dydžiu. „iPhone 11 Pro“ turi 5,8 colio, o „iPhone 11 Pro Max“ – net 6,5 colio įstrižainės „Super Retna“ OLED ekranus.

Nors šie suvartoja 15 proc. mažiau elektros energijos, tačiau užtikrina net 1200 nitų šviesumą, kurį sugeba „išlaužti“ tik patys geriausi televizorių ekranai. Toks šviesumas užtikrina didžiulę šviesių ir tamsių atspalvių gamą, todėl ekrane matomas vaizdas labai primena tą, kurį mato žmogaus akis.

Kaip ir bazinis „iPhone 11“, „Pro“ modeliai „apginkluoti“ naujausiu „A13 Bionic“ procesoriumi. Jo viduje yra net 8,5 mlrd. tranzistorių ir neuroninė posistemė, kurioje „gyvena“ dirbtinis intelektas. Savo galimybes procesorius dozuoja atsižvelgdamas į užduoties sudėtingumą.

Kai reikia, jis darbuojasi visu pajėgumu, o kai tenka atlikti nesudėtingas operacijas, įjungia tik nedidelę lusto dalį, taip sutaupydamas daug elektros energijos. Todėl lyginant su pernykščiu „iPhone XS“ serijos „rageliais“ naujasis „iPhone 11 Pro“ be pasimatymo su krovikliu išgyvena 4 valandomis, o „iPhone 11 Pro Max“ – net 5 valandomis ilgiau.

Trigubas fotoaparatas

„iPhone 11 Pro“ telefonų nugarėlėse pamatysite po tris vaizdo kameras. Plačiakampį ir 120° lęšį juose papildė dar vienas, vaizdą 2 kartus priartinantis objektyvas. Galingas telefonas suteikia galimybę iš karto padaryti tris skirtingą erdvę aprėpiančius kadrus, o filmavimo metu – akimirksniu perjungti vienos kameros rodomą vaizdą į kitą.

„iPhone 11 Pro“ galėtų užkišti už juostos daugumą brangiausių skaitmeninių fotoaparatų. Mat šis kuklių matmenų telefonas sugeba filmuoti 4K raiškos vaizdą 60 kadrų per sekundę sparta.

Pristatymo metu buvo pademonstruota šiuo metu dar tobulinama „Deep Fusion“ funkcija, kuri vienu metu nufotografuoja 9 kadrus ir atlikusi trilijoną skaičiavimų juos sujungia į vieną ypač aukšto detalumo 24 megapikselių nuotrauką.

„Apple Watch Series 5“

Renginio metu „Apple“ pristatė ir naujos kartos išmaniuosius laikrodžius. Bene didžiausia naujovė – visada veikiantis LTPI ekranas. Jis ypatingas tuo, kad darbo metu gali sumažinti veikimo dažnį (nuo 60 iki 1 Hz), o tuo pačiu – elektros energijos sąnaudas. Jei anksčiau pasukus riešą nuo veido „Apple Watch“ ekranas tiesiog išsijungdavo, tai dabar tik šiek tiek priblėsta ir sulėtėja.

Telefono viduje įsikūrė ir naujas gyventojas – kompasas. Jis praverčia įjungus žemėlapių programėlę, mat dabar vaizdas joje pasisuka reaguodamas į savininko judesius bei judėjimo kryptį. Be to, skubios pagalbos funkcija ėmė veikti daugiau nei 150 pasaulio šalių. Ją turi visi laikrodžių modeliai su mobiliuoju ryšiu.

 

Apie kokį laikrodį svajojate? „Apple“ tikrai parinks tą, kuris geriausiai tinka prie jūsų stiliaus. Jūsų paslaugoms įvairiaspalviai „Apple Watch Series 5“ su aluminio, nerūdijančiojo plieno, titano ir keramikos korpusais ir, aišku, gausybė „Nike“ dirželių!

Naujausias „iPad“

Ar žinojote, kad 60 proc. visų naujų pirkėjų renkasi patį pigiausią „iPad“ modelį? Rugsėjo 10 d. pasaulį išvydo pati naujausia, jau septintoji, šios planšetės versija. Nors ji atrodo labai panašiai į ankstesnius „tabletus“, tačiau vietoje 9,7 colio įstrižainės ekrano „Apple“ jame įspraudė didesnį 10,2 colio ekraną. Naujausias „iPad“ du kartus paspartėjo ir apsirūpino kontaktine jungtimi, kuri leidžia prie planšetės prijungti išorinę klaviatūrą. Be to, jis išmoko dirbti su rašikliu.

COMMENTS