„Apple“ pristatė antrąją laikrodžių seriją

„Apple“ pristatė antrąją laikrodžių seriją

Kam keisti tai, kas jau ir taip tobula! Naujosios kartos „Apple Watch“ neįmanoma atskirti nuo pirmtako. Visi pokyčiai slepiasi prietaiso viduje. Apie juos ir papasakosime šioje apžvalgoje.

„Apple“ dizaineriai išklausė vartotojų pageidavimų, ir naujos kartos „Apple Watch“ išmanusis laikrodis buvo aprūpintas pačiomis reikalingiausiomis naujovėmis.

Įrenginyje įmontuotas GPS imtuvas leidžia tiksliai nustatyti mūsų buvimo vietą net atjungus laikrodį nuo išmaniojo telefono.

Naujos kartos prietaisas aprūpintas penkis kartus šviesesniu 1000 nitų ekranu, o tai reiškia, kad vaizdas jame bus gerai matomas net saulėtą vasaros dieną.

Spartos injekciją suteikia naujas dviejų branduolių procesorius. Nežiūrint elektros energijos reikalaujančių priedų, laikrodžio baterijos nereikės dažniau krauti – jos užteks visai dienai.

Watch-OS-Hero-3Up_PR-PRINT

Laikrodis nebijo vandens

Bene labiausiai laukta naujovė – vandeniui atsparus korpusas. Jei pirmosios kartos „Apple Watch“ nebijojo dulkių ir vandens lašų, tai su naujuoju laikrodžiu galima drąsiai nerti į 50 metrų gylį, nebijant, kad jam kas nors atsitiks!

Norint pasiekti tokį rezultatą, teko neatpažįstamai pakeisti vidinę laikrodžio konstrukciją. Inžinieriai paliko tik vieną – garsiakalbiui skirtą angą, be kurios įrenginys negalėjo išsiversti. Pro ją į viduje esančią ertmę gali patekti vanduo. Laikrodžiui iškilus į paviršių garsiakalbis pats pašalina vandens likučius, intensyviai virpindamas membraną.

Atsparumas vandeniui ne tik apsaugo laikrodį nuo pavojų, bet ir suteikia naujų galimybių. „Apple Watch Series 2“ aprūpintas plaukikams skirta programa, leidžiančia stebėti plaukimo metu pasiekiamą fizinį krūvį. Ši naujovė papildė bėgikams ir dviratininkams skirtas funkcijas. Širdies ritmo matuoklis nuolat matuoja pulsą treniruotės metu, tiksliai paskaičiuodamas sudegintų kalorijų kiekį.

Watch-Lifestyle-Swimming_PR-PRINT

Kelionėms ir pramogoms

„Apple Watch Series 2“ tapo gerokai savarankiškesnis už savo pirmtaką ir sugeba daug ką daryti neprašydamas išmaniojo telefono pagalbos. Pavyzdžiui, juo galėsime suplanuoti kelionės maršrutą su informacija apie pakeliui esančius įdomius objektus.

Keliaujant ir sportuojant sunku išsiversti be muzikos. Laikrodis „draugauja“ naujos kartos belaidėmis „AirPod“ ausinėmis, kurios užima mažai vietos ir visiškai nevaržo judesių.

„Apple Watch“ nuo šiol turi netgi „Pockemon Go“ gerbėjams skirtą programėlę! Ji leidžia greitai rasti aplink mus besislapstančius monstriukus, skaičiuoja įveiktus kilometrus ir apdovanoja už pastangas.

Patobulintas pirmosios kartos „Apple Watch“

Antrosios kartos „Apple Watch“ nekeičia, bet papildo anksčiau pristatytą laikrodžių seriją. „Apple Watch Series 1“ laikrodžius ir toliau bus galima įsigyti už patrauklią kainą. Kad visos programėlės juose veiktų lygiai taip pat sparčiai kaip ir naujausiuose įrenginiuose, „Apple“ juos aprūpino tokiais pat sparčiais dviejų branduolių procesoriais.

Watch-Ceramic-Chrono_PR-PRINT

„Apple Watch Series 2“ gretas papildė modelis su smūgiams ir įbrėžimams atspariu keraminiu korpusu. Šis gražuolis gerokai brangesnis už standartinius modelius, pagamintus iš aliuminio ir nerūdijančiojo plieno

COMMENTS