Apple iPad Pro 9.7: maža, bet pasiutusiai galinga planšetė

Apple iPad Pro 9.7: maža, bet pasiutusiai galinga planšetė

Galingų „iPad Pro“ planšetinių kompiuterių šeima pasipildė nauju modeliu. Pabandykime išsiaiškinti, ką jis sugeba.

Pažintis su didesniuoju „iPad Pro 9.7“ „broliuku“  – 12,9 colio įstrižainės modeliu – paliko mums neišdildomą įspūdį. Todėl nekantravome laukdami galimybės išbandyti naująjį „mažylį“.

iPad_Pro_03

Naujasis „iPad Pro“ šeimos narys – mažesnis, bet toks pat galingas

Kur aš jį mačiau?

Pirmasis įspūdis – neišdildomas. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad rankose laikome gerai pažįstamą „iPad Air 2“. Subtilūs skirtumai išryškėja ne iš karto. Apie tai, kad turime reikalų su nauju įrenginiu, išduoda tik magnetinė jungtis ir papildoma garsiakalbių pora.

Prietaisas sveria vos 437 gramus, t. y. tiek, kiek vidutinio dydžio knyga. Tačiau atrodo, kad ji yra dar lengvesnė. Tai lemia tolygiai paskirstytas svoris ir vos 6,1 milimetro storio korpusas.

iPad_Pro_02

Tikras galiūnas

Testuodami 12,9 colio „iPad Pro“, negalėjome atsižavėti jo sparta. 64 bitų A9X procesorius lengvai įveikdavo pačias sudėtingiausias užduotis. Tai buvo pirma mūsų išbandyta planšetė, kuria galima kurti 4K raiškos filmus, maketuoti leidinius ir redaguoti 3D modelius.

Naujasis „iPad Pro“ modelis sugebėjimais nė kiek nenusileidžia „didžiajam broliui“! Jis taip pat turi A9X procesorių ir talpią bateriją, kurią prireikė iš naujo įkrauti tik praėjus bemaž 10 valandų.

iPad_Pro_01

Puikus darbo įrankis! „iPad Pro“ galima valdyti ne tik ekranu, bet ir rašikliu arba klaviatūra, kuri įmontuota į patogų planšetės dėklą

Puikus vaizdas ir garsas

Įjungus planšetę, mūsų laukė antra didelė staigmena. Prietaise įmontuotas naujos kartos „True Tone“ ekranas pasižymi dar natūralesne spalvų gama. Ekranas užtikrina ketvirtadaliu stipresnį spalvų sodrumą ir atitinka profesionalioje vaizdo įrangoje taikomus standartus. Be to, jis prisitaiko prie aplinkos apšvietimo.

Planšetės sugebėjimai visu gražumu atsiskleidžia žiūrint filmus ir žaidžiant žaidimus. Puikią vaizdo kokybę papildo ne mažiau nuostabus garsas. Nepriklausomai nuo to, į kokią pusę pasukame prietaisą, garsas išlieka nepriekaištingai sodrus ir stiprus.

COMMENTS