AOC G2778VQ: Kai svarbi kiekviena milisekundė

AOC G2778VQ: Kai svarbi kiekviena milisekundė


Naujausia kaina: €

Greitame veiksmo žaidime pergalę nuo pralaimėjimo skiria viena akimirka. Apmaudu gauti į kailį dėl to, kad tavo monitoriaus rodomas vaizdas vėluoja ir yra nepakankamai ryškus. Su AOC G2778VQ taip niekada neatsitiks. Šio 27 colių (69 cm) įstrižainės „Full HD“ raiškos ekrano vėlavimo laikas siekia vos 1 milisekundę, otai reiškia, kad net pačiose aktyviausiose scenose galėsime pamatyti kiekvieną detalę.

AOC G2778VQ palaiko „AMD FreeSync“ technologiją, kuri leidžia suderinti monitoriaus ir vaizdo plokštės darbą, užtikrindama maksimalų ekrane rodomų kadrų per sekundę skaičių. Žaidimų eiga – kaip sviestu patepta: apie susiliejusius, trūkčiojančius ar „subyrėjusius“ vaizdus jame negali būti nė kalbos.

AOC monitorius padės tapti dar geresniu žaidėju. Jame įdiegta „Shadow Control“ funkcija sugeba išryškinti tamsiausiose veiksmo vietose pasislėpusias detales ir laiku pastebėti ten mūsų tykančius pavojus. Šešėlių šviesumas reguliuojamas vienu mygtuko spustelėjimu, nepriklausomai nuo žaidimuose pasirinktų nustatymų.

AOC turi 2 W galingumo garsiakalbius. Korpuse įmontuotos VGA, HDMI ir „Display Port“ jungtys suteikia galimybę prie šio monitoriaus prijungti ne tik kompiuterį, bet ir žaidimų konsolę.

COMMENTS