„Android“ laikrodžių savininkai sulauks naujovių

„Android“ laikrodžių savininkai sulauks naujovių

Laikrodžiams skirta „Android Wear 2.0“ operacinė sistema buvo labai išreklamuota pernai pavasarį vykusioje „Google I/O 2016“ konferencijoje. Ji turėjo pasirodyti 2016 m. rudenį, tačiau operacinė sistemos kūrimas ir klaidų šalinimas užtruko gerokai ilgiau, sujaukdamas kalėdinius laikrodžių gamintojų planus.

Geriau vėliau, negu niekad! Kaip praneša programų kūrėjai, „Google“ juos informavo apie vasario pradžioje įvyksiantį „Wear 2.0“ pristatymą. Bus išleisti nauji modeliai su „Android Wear 2.0“, šiek tiek vėliau operacinę sistemą gaus ir nemaža dalis anksčiau gamintų išmaniųjų laikrodžių.

Nauji valdymo aplinkos elementai

„Android Wear 2.0“ atneš didžiausius pokyčius nuo šios operacinės sistemos pasirodymo 2014 m. Vartotojus turėtų pradžiuginti gerokai pasikeitęs valdymas bei galimybė diegti programėles tiesiai laikrodyje, nenaudojant telefono. „Android Wear 2.0“ programėlės galės prie interneto jungtis tiesiogiai, naudodamos „Bluetooth“, „Wi-Fi“ ir mobilųjį ryšį, todėl laikrodis taps gerokai savarankiškesniu įrenginiu.

„Android Wear 2.0“ turi klaviatūrą ir atpažįsta ranka rašytą tekstą

„Android Wear 2.0“ dizaineriai parinko tamsesnę valdymo aplinkos spalvų paletę. Kitaip atrodo į telefoną atkeliaujantys pranešimai, kurie geriau pritaikyti apskritus ekranus turintiems įrenginiams. Pranešimai nebebus tokie įkyrūs, o valdymo meniu punktai pasižymės patogesniu išdėstymu. Atsakyti į laiškus ir žinutes galima ne tik balsu ar siunčiant iš anksto numatytus atsakymus, bet ir naudojant virtualią klaviatūrą bei rašant ranka.

Į „Android Wear 2.0“ ciferblatą galima įdėti papildomų elementų

Bene labiausiai į akis krintanti „Android Wear 2.0“ naujovė – pasikeitę laikrodžio ciferblatai. Juos galima papildyti naudingais informaciniais elementais: įdėti ženkliuką, rodantį per dieną nueitus žingsnius, gautų laiškų skaičių ar baterijos įkrovimo lygį.

COMMENTS