Žaidimų
ausinės

Garsas, apie kurį svajoja „geimeriai“!

Peržiūrėti visus modelius
zaidimu ausines-hero-12png
Perkamiausios ausinės
Belaidės ausinės
Laidinės ausinės
Ausinės konsolėms

 Perkamiausios ausinės

zaidimu ausines-11

Razer Kraken X

Laidinės daugiaplatformės žaidimų ausinės pasižymi erdviniu 7.1 kanalo garsu, kuris leidžia greitai ir tiksliai orientuotis aplinkoje. „Kraken X“ sveria vos 250 g, jos ypač lengvos ir patogios. 40 mm skersmens garsiakalbiai atkuria stiprų ir dinamišką garsą, o reguliuojamas mikrofonas užtikrina patikimą ryšį su  kitais žaidėjais.

Pirkti
zaidimu ausines-11

Aula Eclipse

Šios laidinės ausinės turi kaušelius su įvairiomis spalvomis šviečiančiu RGB apšvietimu. Pirkėjai jas pamėgo už jautrų mikrofoną, minkštą lankelį ir patogias pagalvėles, kurios leidžia mėgautis žaidimais ilgas valandas. „Aula Eclipse“ pagamintos iš ilgaamžių aukštos kokybės medžiagų. Komplekte yra adapteris, skirtas „PlayStation“ ir „Xbox“ žaidimų konsolėms.

Pirkti
zaidimu ausines-11

Kingston HyperX Cloud II Pro

Universalios „Cloud“ šeimos ausinės sukurtos tam, kad patenkintų žaidėjų pageidavimus, nepriklausomai nuo sistemos ir žaidimo stiliaus. Virtualus 7.1 kanalo erdvinis garsas leidžia dominuoti veiksmo žaidimuose. Atmintį turinčios ausinių pagalvėlės užtikrina maksimalų komfortą, o 53 mm skersmens garsiakalbiai žavi tiksliu, galingu ir dinamišku garsu.

Pirkti
zaidimu ausines-11

SteelSeries Arctis 3

Šias ausines ypač rekomenduojame tiems, kurie mėgsta tinklinius žaidimus. Mat jos turi „Discord“ sertifikuotą mikrofoną su triukšmo slopinimo sistema. Jis atkuria natūraliai skambantį balsą visose platformose. „Arctis“ išryškina svarbiausius garsus, suteikdamos žaidėjui pranašumą įtemptose veiksmo scenose. „Airwave“ pagalvėlės naudoja sportininkų išbandytas medžiagas ir užtikrina nuolatinį vėdinimą.

Pirkti

 Belaidės ausinės

zaidimu ausines-11

SteelSeries Arctis 1 Wireless

Žaidimų ausinės keturi viename. Jos pasižymi ypač mažu vėlavimo laiku ir leidžia be laidų žaisti PC, PS4, PS5, „Nintendo“ ir „Android“ žaidimus. Šis modelis turi atjungiamą „Discord“ sertifikuotą „ClearCast mikrofoną su triukšmo slopinimo sistem, o taip pat ypač kokybiškus garsiakalbius, jau pažįstamus „Arctis 7“ savininkams. Plienu sustiprintas lankas užtikrina šių ausinių ilgaamžiškumą.

Pirkti
zaidimu ausines-11

ROG Strix Go 2.4

USB-C jungtį turinčios belaidės ausinės naudoja 2,4 GHz bangų diapazoną patikimam ryšiui ir garso perdavimui. Jos aprūpintos triukšmą slopinančiu mikrofonu, kuris naudoja dirbtinį intelektą. „Strix GO 2.4“ galima naudoti su PC, „Mac“, „Nintendo Switch“, PS4 platformomis bei mobiliaisiais įrenginiais. Be to, komplekte yra 3,5 mm adapteris, skirtas „Xbox“ ir kitiems įrenginiams, naudojantiems laidinį ryšį.

Pirkti
zaidimu ausines-11

SteelSeries Arctis 9

2,4 GHz  diapazonas garantuoja kokybišką ir nevėluojantį abipusį ryšį. Šis modelis skirtas PC ir „PlayStation“ žaidimams. Jį taip pat galima naudoti kaip „Bluetooth“ laisvų rankų įrangą. „Discord“ sertifikuotas mikrofonas slopina aplinkos triukšmus ir išsaugo natūralų balso tembrą. Išskirtinis „Arctis“ garsas ir „CatMix“ valdymas leidžia išgirsti kiekvieną smulkmeną, o akumuliatorius suteikia galimybę 20+ valandų žaisti, nenaudojant laidų.

Pirkti
zaidimu ausines-11

Razer Opus Wireless

THX® mažos dalsos sertifikatą turinčios ausinės su pažangia triukšmo slopinimo sistema ir ypač ergonomiška konstrukcija. Dėl ANC sistemos jūs galite visiškai pasinerti į žaidimų pasaulį net būdami triukšmingoje aplinkoje. THX kodekas atkuria kokybišką subalansuotą garsą ir leidžia mėgautis ne tik žaidimais, bet ir muzika bei kino filmais. Šias ausines galite patogiai dėvėti ilgas valandas, mat jos yra gerai subalansuotos ir turi formą išlaikančias pagalvėles.

Pirkti

 Laidinės ausinės

zaidimu ausines-11

ROG Delta White Edition

Šis laidinims modelis turi RGB apšvietimą ir „Hi-Res“ ESS „Quad-DAC“ skaitmeninį-analoginį keitiklį, kuris atkuria ypač tikroviškai skambantį aukščiausios kokybės garsą. Ausinės aprūpintos USB-C jungtimi, todėl jas galima prijungti prie kompiuterio („Windows“ ir „Mac“), „PlayStation“ žaidimų konsolės, telefono ar planšetės. Papildomą pliusą rašome už ypač patogius D formos kaušelius. 

Pirkti
zaidimu ausines-11

Kingston HyperX Cloud Stinger

„Cloud Stinger“ puikiai tinka ne tik žaidėjams, bet ir tiems, kurie savo žaidimus transliuoja internetu. Jos puikiai atrodo ir pagamintos iš ypač kokybiškų medžiagų. Šis modelis sveria vos 275 g, o ausinių kaušeliai atsilenkia 90 laipsnių kampu. 50 mm skersmens garsiakalbiai atkuria kokybišką, tikslų ir galingą garsą. „Cloud Stinger“ pagalvėlės pagamintos iš atmintį turinčios medžiagos, todėl jos idealiai pritaikytos ilgiems žaidimų maratonams. Be to, šias ausines gali patogiai naudoti tie, kurie dėvi akinius.

Pirkti
zaidimu ausines-11

Razer Kraken X Lite

Ypač lengvos aliuminio konstrukcijos ausinės, skirtos žaidimų mėgėjams. Jos aprūpintos 7.1 kanalo erdviniu garsu (kompiuteryje) ir gali būti naudojamos su PC, PS4, PS5, „Nintendo Switch“, „Xbox One“, „Xbox Series X & S“ bei mobiliais įrenginiais. Viduje sumontuoti 40 mm skersmens garsiakalbiai, kurie drauge su programine įranga sukuria įtaigu erdvės efektą.

Pirkti
zaidimu ausines-11

Trust GTX 414 Zamak

„Trust“ ausinės glotniai apgaubia ausis ir tinka visoms žaidimų platformoms. Jos turi daug metalinių dalių ir pasižymi ilgaamže konstrukcija. Didelės pagalvėlės tolygiai paskirsto spaudimą, todėl jūs galite nevaržomai mėgautis 53 mm skersmens garsiakalbių atkuriamu garsu.Ausinės turi nuimamą mikrofoną. Komplekte yra laidai, skirti žaidimų konsolėms, kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams.

Pirkti

 Ausinės konsolėms

zaidimu ausines-11

Trust GTX 488 Forze PS4

Šios ausinės skirtos visiems „PlayStation 4“ žaidimų konsolių serijos modeliams. Jos turi plačiame diapazone reguliuojamą lankelį ir atlenkiamą mikrofoną. Viduje sumontuoti aktyvūs 50 mm skersmens garsiakalbiai. Mikrofonas sumontuotas ant lanksčios kojelės, leidžiančios idealiai suderinti atstumą. Valdymo mygtukai reguliuoja garsumą ir, reikalui esant, nutildo mikrofoną. Ausinės turi 1,2 m ilgio laidą, kuris jungiamas prie „DualShock“ pultelio. 

Pirkti
zaidimu ausines-11

Sony PlayStation PULSE 3D

Su „PlayStation“ žaiskite dar patogiau, naudodami šias stilingas belaides ausines, kurios leidžia pilnai išnaudoti PS5 įdiegtą „3D Audio“ technologiją. Šis modelis turi USB-C kroviklio jungtį ir dvigubus triukšmo slopinimo mikrofonus. Todėl galite mėgautis puikiai skambančiais balsais ir dalyvauti grupiniuose pokalbiuose.

Pirkti
zaidimu ausines-11

Sony PS4 In Ear

Į ausis statomos ausinės yra aprūpintos „AudioShield“ triukšmo mažinimo technologija. Šią funkciją maitina vidinė baterija, kurios užtenka net 15 valandų, todėl jūs galite netrukdomai mėgautis žaidimais ištisą dieną. Šis modelis turi garso reguliavimo mygtukus ir ant laido sumontuotą mikrofoną. Jis jungiamas tiesiai prie „DualShock“ žaidimų pultelio. „Sony PS4 In Ear“ galite naudoti ne tik su stacionaria „PlayStation“ žaidimų konsole, bet ir prijungti prie „PS Vita“ ar telefono.

Pirkti
zaidimu ausines-11

Sony Playstation 4 The Last of Us Part II Limited Edition

Stilingos ir retos tamsaus plieno spalvos ausinės su „The Last of Us Part II“ logotipu. Jos išsiskiria ne tik išvaizda, bet ir įspūdinga garso kokybe. Mėgaukitės kvapą gniaužiančiu 7.1 kanalo erdviniu garsu ir leiskite savo draugams įvertinti mikrofono, turinčio triukšmo slopinimo sistemą, galimybes. Šios ausinės skirtos PS4 serijos žaidimų konsolėms ir mobiliesiems įrenginiams.

Pirkti
zaidimu ausines-hero-1