unagi 31unagi 31unagi 31
unagi 31
unagi 31unagi 31unagi 31
unagi 32
unagi 31unagi 31unagi 31
unagi 32
unagi 31unagi 31unagi 31
unagi 32
unagi 01

The Model One

Elektrinis paspirtukas
unagi 31unagi 31unagi 31
unagi 31
unagi 31unagi 31unagi 31
unagi 32
unagi 31unagi 31unagi 31
unagi 32
unagi 31unagi 31unagi 31
unagi 32
unagi 01

The Model One

Elektrinis paspirtukas
unagi 31
unagi 32
unagi 32
unagi 32
unagi 01

The Model One

Elektrinis paspirtukas

1

judesys sulankstant

12 kg

paspirtuko svoris

1000 W

maksimali galia

25 km/val.

didžiausias greitis

125 kg

maksimali apkrova

placeholder image
placeholder image
placeholder image
placeholder image

Technologija

unagi video-1

Neįtikėtinas valdymas

Iš magnio lydinio pagamintas vairas pareikalavo daugiau nei trisdešimties prototipų tam, kad būtų sukurtas tobulai valdomas elektrinis paspirtukas. Vaire integruotas intuityvus valdymo skydelis – akseleratoriaus ir stabdžių svirtelės ir LED ekranas – jokių matomų laidų. Kodėl buvo pasirinktas magnio lydinys? Jis 33 proc. lengvesnis už aliuminį, todėl „Unagi“ yra vienas lengviausių ir mobiliausių paspirtukų pasaulyje.

unagi video-2

Sulankstomas vienu spustelėjimu

Paspauskite vieną mygtuką ir patentuota „Unagi“ nerūdijančiojo plieno jungtis leis sulankstyti ir užfiksuoti paspirtuką. Dizaineriai pasirūpino, kad „Unagi“ būtų patogu ne tik važiuoti, bet ir jį nešioti.

unagi 09.jpeg

Galingas variklis

„Unagi“ varikliai buvo sukonstruoti specialiai šiam paspirtukui. Juose panaudoti reti neodimio magnetai ir sumontuota stebėjimo sistema, kuri apsaugo nuo perkaitimo. Paspirtuką varantis mechanizmas buvo kruopščiai suderintas, siekiant išlaikyti galios, efektyvumo, jautrumo ir ilgaamžiškumo balansą.

unagi video-3

Patikimi stabdžiai

Vienas švelnus svirtelės spustelėjimas ir dvigubi elektroniniai stabdžiai su antiblokavimo sistema privers paspirtuką sustoti, neprarandant stabilumo ir valdymo. Akseleratorius ir stabdis jautriai reaguoja į paspaudimo lygį, todėl jūs visada kontroliuojate greitėjimo ir stadbdymo dinamiką. Be to, paspirtukas turi trinties stabdį, kuris leidžia naudoti vairavimo stilių su kojiniu stabdžiu.

unagi 11.jpeg

Geriausia baterija

„Unagi“ naudoja aukščiausios kokybės baterijas, kurios yra nuolat tobulinamos. Drauge su specialiai šiam paspirtukui sukurta energijos valdymo sistema šios baterijos užtikrina aukščiausią energijos tankį ir trumpiausią įkrovos laiką, lyginant su kitomis panašaus dydžio baterijomis. „Unagi“ baterijos tarnaus ilgus metus net naudojant paspirtuką kasdien.

unagi 12.jpeg

Saugus apšvietimas

Būkite matomi bet kuriuo paros metu ir bet kokiomis matomumo sąlygomis. Tuo rūpinasi į korpusą integruotas priekinis 47 liumenų galios LED žibintas ir galinis mirksintis stabdžių indikatorius.

unagi 13.jpeg

Tai bent vamzdis

„Unagi“ naudoja Japonijoje sukurtą ir pagamintą TORAY, kuris užtikrina mažą paspirtuko svorį ir ypatingą tvirtumą. Šis anizotropinis pluoštas kruopščiai formuojamas rankiniu būdu, paskirstant pluošto sluoksnius ten, kur jų labiausiai reikia. Beje, iš tokio pluošto gaminamos ir Elono Musko „SpaceX“ raketos!

unagi 13.jpeg

Stabili stovėjimo aikštelė

Stovėjimo aikštelė naudoja vientisą apdorotą aliuminį, padengtą silikono sluoksniu, todėl užtikrina aukštą sukibimą ir stabilumą. Čia nepamatysite jokių siūlių, sujungimų, švitrinį popierių primenančių paviršių ir prastai apdoroto metalo, kurį galite sutikti daugelyje kitų paspirtukų.

unagi video-4
unagi 16.jpeg

Tvirtas lako ir dažų sluoksnis

Palieskite „Unagi“ rankomis ir iš karto pastebėsite kokybišką paviršių. Laminuota įbrėžimams atspari trijų sluoksnių danga nepadarytų gėdos net aukščiausios klasės automobiliams. Ji pritaikyta aktyviam naudojimui ir apsaugo paspirtuką nuo galimos metalų korozijos ir oksidacijos. Išreiškite savo stilių pasirinkdami vieną iš keturių spalvų.

unagi 17.jpeg

Unikalios konstrukcijos padangos

7,5 colio skersmens „Unagi“ padangos pagamintos iš vientisos gumos ir atsparūs dūriams, todėl jums niekada neteks nutraukti savo kelionės dėl pradurto rato. Padangų viduje yra oro ertmės. Jos suteikia papildomą amortizavimą ir sugeria smūgius, užtikrindamos stabilų ir patikimą paspirtuko valdymą.

unagi 18.jpeg

Greičio kontrolė

Pasirinkite jums tinkamą greičio režimą – pradedantysis, vidutinis, pažengęs. Paspirtukas turi procesorių, kuris parenka tinkamą greitį ir reguliuoja akseleratoriaus jautrumą. Be to, jis įsimena jūsų pasirinktą greičio režimą, todėl jums nereikia jo pasirinkti kiekvieną kartą, kai užlipate ant paspirtuko.

unagi 19.jpeg

Patikima atramos kojelė

Stovėjimo metu naudojate atramą, kuri tobulai integruota į „Unagi“ paspirtuko konstrukciją. Ji netrukdo važiavimo metu, bet užtikrina įrenginio stabilumą, kai jį pastatote.

unagi 20