samsung tv-ces-01
samsung logo

Nauji ekranai. Naujos galimybės.

samsung tv-ces-01
samsung logo

Nauji ekranai. Naujos galimybės.

Visur ir kiekvienam

Virtualios CES 2021 parodos išvakarėse „Samsung“ pristatė tris šių metų televizorių naujoves. Kviečiame susipažinti su televizoriais, kurie jau artimiausiu metu pradžiugins filmų, sporto ir kompiuterinių žaidimų mėgėjus.
samsung tv-ces-02
Neo QLED

„Neo QLED“ televizoriai pasiūlys ypač plonus ekrano rėmelius, laidų problemą išsprendžiantį „Slim One Connect Box“ priedėlį, naują garso sistemą su objektų sekimo funkcija ir erdvės optimizavimu. Juose bus įdiegtas asmeninis treneris, 21:9 ir 32:9 proporcijų žaidimų vaizdo režimas, „AMD FreeSync Premium Pro“ palaikymas, „Google Duo“ vaizdo pokalbiai ir „Office 365“ integravimas.

samsung tv-ces-03
MICRO LED

MICRO LED televizorių ekranai sudaryti iš milijonų savarankiškai šviečiančių taškelių ir neturi foninio apšvietimo. Todėl šie televizoriai sugeba atkurti ir tobulą juodą spalvą ir ypač šviesius atspalvius. Be to, MICRO LED televizoriai yra ilgaamžiai ir jiems nebaisi taškų išdegimo problema.

samsung tv-ces-04
The Frame

Naujosios kartos „The Frame“ televizorių paverčia meno kūriniu. 2021 m. „The Frame“ net du kartus plonesnis už pernykščius modelius. Pirkėjai galės rinktis dviejų stilių ir net penkių skirtingų spalvų rėmelius, kurie leis televizorių idealiai pritaikyti prie supančios aplinkos.

samsung tv-ces-05

Neo QLED

Tobulybė neturi ribų.
Ji veržiasi pirmyn.
„Quantum Matrix“ technologija

„Neo QLED“ įdiegta „Quantum Matrix“ technologija leidžia matyti, kas vyksta tamsiausiose ir šviesiausiose kadro vietose. Ji išmaniai valdo naują „Quantum Mini LED“ foninį apšvietimą, kuris leidžia labai tiksliai parinkti šviesumą bet kurioje ekrano vietoje.

„Neo Quantum“ procesorius

Visą grožį, kurį stebite televizoriaus ekrane, apdoroja neįtikėtinai galingas „Neo Quantum“ procesorius. Dirbtinio intelekto valdomi algoritmai pritaiko ekrano režimą prie žiūrėjimo sąlygų, pagerina judesio perteikimą ir transliuoja žaidimus realiu laiku. 33 megapikselių nuotraukai prilygstantį 8K raiškos vaizdą akimirksniu tvarko daugiamodalinis neuroninis tinklas.

„Quantum HDR“

„Quantum HDR“ nustato naujus vaizdo detalumo ir spalvų perteikimo standartus. HDR10+ naudojamas dinaminis atspalvių tonų priskyrimas leidžia individualiai parinkti kiekvienos scenos spalvų gamą ir kontrastą tam, kad pro jūsų akis nepraslystų nė viena smulkmena.

„Object Tracking Sound“ garso sistema

3D garsas dar labiau sustiprina tikrovės efektą. Dinamiškas garsas seka ekrane vykstantį veiksmą ir juda drauge su juo, o į viršų ir šonus nukreipti garsiakalbiai praplečia garso sceną, užpildydami visą patalpą.

samsung tv-ces-06
samsung tv-ces-07

MICRO LED

Neprilygstamas vaizdo idealas.
MICRO LED technologija

Paverskite savo namus kino teatru ir sporto arena su didžiausios įstrižainės MICRO LED televizoriais ir išvyskite neįtikėtinai detalų vaizdą. Nauja energiją taupanti technologija suteikia galimybę savo akimis patirti tikroviškas spalvas, neįtikėtiną kontrastą ir  šviesumą, kuris įpučia gyvybės kiekvienai vaizdo scenai.

„Monolith Design“ konstrukcija

Lakoniška konstrukcija paverčia MICRO LED televizorių laikui nepavaldžiu dizaino kūriniu ir leidžia visą dėmesį sutelkti į rodomą vaizdą. Begalinis „MICRO LED Infinity Screen“ ekranas pašalina visus nereikalingus trikdžius.

„Arena Sound“ garsas

Šis televizorius aprūpintas garsiakalbių rinkiniu, kuris išdėstytas tokiu būdu, kad MICRO LED galėtų perteikti gyvą ir tikrovišką erdvės efektą. 

„4Vue“

Vienas televizorius visiems gyvenimo atvejams. Laidinių ir belaidžių jungčių komplektas, į kurį įeina ir keturi HDMI lizdai, leidžia vienu metu prijungti visus jūsų įrenginius.

samsung tv-ces-31

Televizorius gali daugiau

Susipažinkite su naujais „Samsung“ televizoriaus panaudojimo būdais.
samsung tv-ces-02
Treniruotės

Naudokite savo naują televizorių kaip asmeninį trenerį ir paverskite namus universalia treniruočių sale. Stebėkite pasiekimų statistiką, dalinkitės ja su „Galaxy“ įrenginiais ir formuokite sveikos gyvensenos įpročius.

samsung tv-ces-03
Darbas

Dideliame televizoriaus ekrane nuotoliniu būdu valdykite savo biuro kompiuterį. Daryti kelis darbus vienu metu bei derinti darbo ir laisvalaikio laiką dar niekada nebuvo taip paprasta. 

samsung tv-ces-03
Žaidimai

Didelis ekranas, mažas vėlavimo laikas, puikus spalvų ir judesio perteikimas, 4K raiškos žaidimai 120 kadrų per sekundę sparta, nauji žaidimų režimai, leidžiantys mėgautis panoraminiu vaizdu. Tai tik nedidelė dalis to, ką naujieji „Samsung“ televizoriai siūlo kompiuterinių žaidimų gerbėjams.

samsung tv-ces-03
Pramogos

Stebėkite televizijos transliacijas ir naudokitės populiariomis internetinėmis vaizdo paslaugomis. Filmai, serialai, tiesioginės sporto batalijos –  viskas pasiekiama keliais mygtukų spustelėjimais.

samsung tv-ces-03
Kelios transliacijos – viename ekrane

Žiūrėkite filmus ir televizijos laidas, dirbkite ir dalyvaukite vaizdo pokalbiuose vienu metu, suskaidydami „Samsung“ televizoriaus ekraną į kelis savarankiškus langus.

samsung tv-ces-03
Vaizdo pokalbiai

Palaikykite betarpišką ryšį su savo šeima, draugais, bendradarbiais ir bendramoksliais. Matykite jų emocijas dideliame televizoriaus ekrane.

Sužinokite pirmieji!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir mes Jums pranešime visas „Samsung“ televizorių naujienas, supažindinsime su jų galimybėmis bei informuosime apie geriausius pasiūlymus.