samsung logo

Samsung MICRO LED TV

Samsung MICRO LEDSamsung MICRO LEDSamsung MICRO LED
Samsung MICRO LED
Šviečiantys MICRO LED taškeliai
Samsung MICRO LED
Didelės įstrižainės ekranas
Samsung MICRO LED
Tikroviškas erdvinis garsas
Samsung MICRO LED

Ateitis prasideda šiandien

MICRO LED revoliucija

MICRO LED  ekraną sudaro milijonai savarankiškai šviečiančių LED taškelių. Jam nereikalingas foninis apšvietimas, todėl šis televizorius sugeba atkurti ir tobulą juodą spalvą, ir ypač šviesius atspalvius. Pasinerkite į vaizdą, už kurį tikroviškiau atrodo tik tikras gyvenimas.

Samsung MICRO LED

Aukščiau – tik žvaigždės

Pristatome pirmąjį „Superpremium“ klasės televizorių

„Samsung“ keičia televizoriaus sampratą. MICRO LED – tai jokių kompromisų ir konvencijų nepaisantis tobulo vaizdo pasaulis. Visiškai pranykęs ekrano rėmelis sukonstruotas taip, kad neblaškytų jūsų dėmesio, supertikroviškos spalvos, kurias piešia galingi šviesos diodai, unikali dirbtinio intelekto technologija, leidžianti akies krašteliu išvysti ateitį. Pasitikite televizorių, kuris peržengia tradicinio televizoriaus ribas. Geriau vieną kartą išgyventi, negu dešimt kartų pamatyti.

Samsung MICRO LED

Skleidžia ir šviesą, ir spalvas

MICRO LED technologijos paslaptis

MICRO LED perrašo vaizdo kokybės standartus. Šis ekranas sudarytas iš neorganinių taškelių. Jie skleidžia trijų bazinių spalvų šviesą ir sušvinta bei prigęsta nepriklausomai vieni nuo kitų. Šiam ekranui nereikalingas nei foninis apšvietimas, nei spalvų filtrai, nei senstantys organiniai elementai. Viskas tam, kad galėtumėte daugybę metų mėgautis supertikroviškomis spalvomis ir įspūdingu kontrastu.

Samsung MICRO LED
Samsung MICRO LED

Vardan geriausio vaizdo

Dirbtinio intelekto technologijų  proveržis

Sporto transliacijos, filmai, serialai ir internetinis turinys MICRO LED ekrane atveria savo tikrąjį grožį, o jūs visada matote pačios geriausios kokybės vaizdą, nepriklausomai nuo šaltinio raiškos ir kokybės. MICRO AI procesorius analizuoja vaizdo signalą ir automatiškai optimizuoja kiekvieną sceną, kad ji išnaudotų didelės raiškos HDR ekrano privalumus.

Dizainas, kuris naikina ribas tarp ekrano ir realybės

„Samsung“ dizaineriai pašalino viską, kas gali sudrumsti jūsų dėmesį ir sutrukdyti pasinerti į kvapą gniaužiančią vaizdo, veiksmo ir spalvų jūrą. Praktiškai nepastebimas metalinis rėmelis pranyksta tarp sienos ir ekrano.

Samsung MICRO LED

Garsas, kuris prilygsta vaizdui

Dideliame televizoriuje garsas vaidina tokį pat svarbų vaidmenį kaip ir vaizdo kokybė. Kruopščiai sukonstruota garsiakalbių sistema su išmania sekimo technologija (OTS) sujungia vaizdą ir garsą įvientisą kvapą gniaužiantį reginį, o žiūrovą paverčia veiksmo dalyviu.

Samsung MICRO LED

Keturi ekranai – viename televizoriuje

Mėgaukitės filmais, pramogomis, žaidimais ir interneto paslaugomis vienu metu ir viename ekrane. Naudodami 6 HDMI jungtis prie televizoriaus galite prijungti visus savo įrenginius ir padalinti ekraną į dvi, tris ar net keturias dalis.

Samsung MICRO LED
Samsung MICRO LED