samsung logo

Samsung VS9000RL (VS20R9046T3)

Elektrinė šluota

Samsung Jet™
Iki 60 min. darbo
Samsung Jet™
Laisvai stovinti stotelė
Samsung Jet™
Teleskopinis vamzdis
Samsung Jet™
5 sluoksnių HEPA filtravimo sistema

Stipri siurbimo galia

„Digital Inverter“ variklis

Galingas iki 550 W galios variklis užtikrina efektyvų visų paviršių valymą, todėl su šiuo siurbliu išvalysite ir minkštus baldus, ir kietus grindų paviršius. „Digital Inverter“ variklis ir „Jet Cyclone“ technologija optimizuoja oro srautą bei užtikrina pastovią siurbimo galią.

Samsung Jet™


Neįtikėtinas rezultatas

200 W siurbimo galia

„Samsung Digital Inverter“ variklis sukuria net 200 W siurbimo galią. Todėl jūs galite vienodai efektyviai siurbti įvairių tipų paviršius. Aerodinaminė forma leidžia orui netrukdomai judėti siurblio viduje, o daugiaciklonis filtravimas sulaiko net labai smulkias dulkeles.

Samsung Jet™

Išnaudokite jėgą

„Jet Cyclone“ sistema

Dėl „Jet Cyclone“ technologijos jūs galite dar ilgiau mėgautis švariais namais ir ypač efektyviu dulkių siurblio darbu. Ši sistema turi 27 angas, kurios įtraukia orą, paspirstydamos oro srautą į keliomis kryptimis, kad visiškai sumažintų siurbimo galios nuostolius. Tuo pačiu „Jet Cyclone“ sistema atskiria nuo oro ir sulaiko ypač smulkias dulkių daleles.

Samsung Jet™

Neprasprūs nė viena dulkelė 

HEPA filtravimo sistema

Penkių sluoksnių HEPA filtravimo sistema sugauna net iki 99,999 proc. mikrodalelių – dulkių ir alergenų. „POWERSTICK Jet™“ elektrinėje šluotoje naudojama HEPA sistema turi SLG ir BAF sertifikatus, patvirtinančius jos efektyvumą stabdant 0,3–10 mikrometrų dydžio daleles.

Vienos baterijos įkrovos užteks
net iki 60 minučių

Keičiama, ilgai laikanti baterija

Sutvarkykite visus namus ar butą su viena baterijos įkrova. Talpus akumuliatorius leidžia be pertraukos siurbti dulkes net iki 60 minučių. Išsikrovusią bateriją galite nuimti ir pakeisti kita, taip prailgindami nepertraukiamą darbo laiką net iki 2 valandų.

Samsung Jet™
Samsung Jet™

Įkraukite ten, kur jums patogu

Laisvai stovinti krovimo stotelė

Lengviau pastatykite ir įkraukite savo siurblį naudodami Z stotelę. 7 laipsniais pasvirusio korpuso dizainas leidžia lengvai pastatyti ir nuimti elektrinę šluotą. Autonomiška, plona konstrukcija gali stovėti bet kurioje jūsų namų vietoje. Stotelė turi du įkrovimo adapterius, kad galėtumėte vienu metu krauti abi siurblio baterijas.

Samsung Jet™

Patikrinkite žvilgtelėję

Skaitmeninis ekranas

Integruotas skaitmeninis ekranas visada parodys, ar siurblys veikia optimaliai. Galite akimirksniu patikrinti įrenginio būseną, pavyzdžiui, baterijos įkrovą, darbo režimą ir šepečio tipą. Ekranas taip pat įspėja apie darbo sutrikimus.

Paprasta priežiūra

Plaunama dulkių talpykla

Dulkių talpykla bus visada švari ir tuščia. Mat ją kartu su daugiaciklone sistema galima plauti vandenyje. Talpyklą galima atidaryti nenuimant vamzdžio ir išpilti dulkes be tiesioginio rankų kontakto.

Samsung Jet™

Plaunama talpykla

Samsung Jet™

Paprastas valymas

Samsung Jet™
Samsung Jet™

Universalus aukštis

Teleskopinis vamzdis

Keturių ilgio lygių suskleidžiamą vamzdį visada galite nustatyti  jums patogiame aukštyje.

Valykite kietus grindų paviršius

„Soft Action“ šepetys

Menkiausias dulkių daleles nuo kieto grindų paviršiaus ir iš plyšių surinkite su „Soft Action“ šepečiu, kuris turi antistatines sidabro gijas. 180 laipsnių besisukantis šepečio cilindras leidžia išvalyti visus kampus. Spustelėję vieną mygtuką galite lengvai nuimti šepetį ir jį išvalyti.

Samsung Jet™


Idealus grindų valymas

Poliravimo šepetys

Rūpinkitės kietais grindų paviršiais, naudodami poliravimo šepetį. Du šlapi besisukantys antgaliai leidžia tai daryti be jokių pastangų. Taip pat galite naudoti daugkartinio naudojimo mikropluošto šluostes ir šlapias vienkartinio naudojimo šluostes. Ši funkcija veikia iki 80 minučių. Per tiek laiko spėsite išvalyti ir išpoliruoti viso namo grindis.

Samsung Jet™
Samsung Jet™
lt vs9000-1

Samsung VS9000RL (VS20R9046T3)

Elektrinė šluota

lt vc-stick-vs6700-1

Samsung VS6700 (VS15A6032R5)

Elektrinė šluota

lt vc-stick-vs6700-2

Samsung VS6700 (VS15A6031R4)

Elektrinė šluota