prestigio supreme-fb
logo_site_new

SUPREME

Magnetinė kolonėlė

MAGNETINIS DIZAINAS

„Prestigio Supreme“ turi magnetinę jungtį, kuri sujungia dvi 8 W galios kolonėles, akimirksniu paversdama jas 16 W garsiakalbiu. Jeigu norite, kad garsas užpildytų visą erdvę, pastatykite kolonėles skirtinguose kambario kampuose, o kai reikia galios vienu prietaisu. Dėl galingų magnetų „Supreme“ garsiakalbius lengva sujungti ir atjungti.

1

IKI 15 VALANDŲ GERO GARSO

Viduje įmontuota didelės talpos baterija užtikrina iki 15 autonominio darbo valandų. Sukurkite dainų grojaraštį, pakvieskite linksmų draugų ir surenkite gerą vakarėlį!

1

BELAIDĖS STEREO KOLONĖLĖS

„Supreme“ atsiskleidžia visu gražumu, kai ją naudojate kaip belaidę stereo sistema. Ji padės įkaitinti vakarėlio nuotaiką ir sukurs jaukią pasimatymo atmosferą.

1

LAISVŲ RANKŲ ĮRANGA

Sujungę telefoną su „Supreme“ galite ne tik klausytis jo grojamos muzikos, bet ir atsiliepti į skambučius. Šios kolonėlės turi įmontuotą mikrofoną, todėl jas galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą. Muzika sustos pati, o kai baigsite pokalbį, vėl pradės groti.

1

IKI 36 METRŲ BE JOKIŲ LAIDŲ

Naudodami „Bluetooth“ ryšį, kolonėles patalpose galite naudoti iki 10 m, o lauke – net iki 36 m atstumu nuo muziką transliuojančio įrenginio. Galite laisvai judėti, nes muzika niekada nenutrūks.

1

IŠSKIRTINIS DIZAINAS IR
MADINGOS SPALVOS

„Supreme“ – tai gera muzika ir stilius. Elegantiškas ovalo formos korpusas, lakoniškos linijos ir dinamiškos spalvos. Šie garsiakalbiai puikiai derės Jūsų namų interjere. Jie gerai jausis ant miegamojo staliuko, virtuvėje, svetainėje ar darbo kambaryje. Kolonėlės yra lengvos, todėl jas galėsite pasiimti į kelionę, o tvirtas silikoninis dėklas pasirūpins jų saugumu.

1