lg oled-evo-101

LG OLED G1

„LG OLED evo“ televizorių serija

LG OLED-evo-1001

Apšvieskite savo pasaulį

Naujasis LG OLED televizorius – tai šventė jūsų pojūčiams. Savaime įsižiebiantys OLED ekrano taškai dar labiau patobulėjo, todėl dar užtikrina dar įspūdingesnę vaizdo kokybę ir leidžia įgyvendinti daugybę dizaino sprendimų. Viskas, kas geriausia šiame televizoriuje, buvo dar labiau ištobulinta.

lg oled-evo-26

LG OLED evo

Geriausias OLED ekranas

„LG OLED evo“ diktuoja naujus vaizdo kokybės standartus. Naujos kartos OLED ekranas yra aprūpintas papildomu sluoksniu ir medžiaga, kuri sustiprina šviesos intensyvumą. Šie konstrukcijos patobulinimai kontroliuoja šviesos bangų ilgį ir didina darbo efektyvumą. Todėl vaizdas yra šviesesnis, ryškesnis ir išraiškingesnis – pakito ne tik ekranas, bet ir žiūrovo išgyvenamas įspūdis.

Kodėl joks ekranas negali prilygti OLED?

Atsakymas glūdi savarankiškai įsižiebiančiuose taškeliuose. Kiekvienas LG OLED ekrano taškas prigesta ir sužimba nepriklausomai nuo kitų, todėl jam nereikia jokio foninio apšvietimo. Lyginant su tradiciniais LED televizoriais, OLED gali atkruti neįtikėtinai tikrovišką vaizdą ir pasižymi unikaliu dizainu.

LG OLED-evo-1001

Savarankiškai įsižiebiantys taškai

100 milijonų priežasčių mėgti OLED

OLED vaizdo kokybė pranoksta LED. Mat OLED vaizdą kuria milijonai savarankiškai šviečiančių taškelių. Jie sugeba atkurti tobulą juodą spalvą, subtiliausius atspalvių pokyčius ir puikiai perteikia skirtingo intensyvumo spalvas.

LG OLED-evo-1001
lg oled-evo-26

Begalinis kontrastas

LED nublanksta prieš OLED

OLED taškeliai gali savarankiškai įsižiebti ir prigerti, kada to reikia, todėl galite mėgautis tobula juoda spalva ir begaliniu vaizdo kontrastu. Dėl foninio apšvietimo trūkumų – šviesias kadro vietas apšviečiantis foninis apšvietimas persismelkia pro tamsų foną – LED ekranai nublanksta prieš OLED. Tiesiogine prasme.

lg oled-evo-28

100% spalvų tikslumas

OLED lengvai išlaiko bandymus

Pasaulinė bandymų agentūra „Intertek“ patvirtino, kad LG OLED ekranai pasižymi 100% spalvų gamos atkūrimu. Tai reiškia, kad ekrane matomos spalvos yra labai artimos originalui, o  jūs matote tai, ką norėjo perteikti turinio kūrėjai.

LG OLED-evo-1001

Tokio vaizdo neregėsite niekur kitur.

Jei ieškote neprilygstamo TV, jūsų paieškos baigėsi. LG OLED televizorius – tai meno kūrinys, kino teatras su dideliu ekranu, portalas į žaidimų pasaulį ir langas į didžiausius sporto renginius. Jis turi viską, ko tik galite panorėti iš savo televizoriaus.

lg oled-evo-07.jpeg

OLED dizainas

Galerija, kurioje verta lankytis kasdien

LG OLED kuria naujus televizijos standartus. Šie modeliai išsiskiria grakščiu dizainu ir minimalistine konstrukcija. Todėl jūsų svetainė tampa panaši į šiuolaikinio meno muziejaus erdvę.

lg oled-evo-07.jpeg
lg oled-evo-26

„Gallery“ dizainas

Susiliejęs su siena

LG OLED korpusas yra nepaprastai plonas. todėl šį televizorių galima pakabinti ant sienos kaip meno kūrinį, o jūsų namų interjeras įgaus subtilumo ir elegancijos.

OLED kinas

Apdovanojimas už geriausią filmą atitenka...

LG OLED televizoriaus ekrane vaizdas tampa neįtikėtinai ryškus. Kiekvieną kartą, kai jį matote, jūs mėgaujatės tobula juoda spalva ir 100% tikslumo atspalviais. Matykite filmus ir serialus tokius, kokie jie buvo kurti.

lg oled-evo-07.jpeg
lg oled-evo-26

Pramogos

Mėgiamiausių dalykų centras

„YouTube“, „Apple TV“, „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „Go3“ ir daugybė kitų puikių pramogų – jūsų televizoriaus ekrane. Mėgaukitės filmais, serialais, TV laidomis ir sporto transliacijomis.

lg oled-evo-26

„Dolby Vision IQ“ ir „Dolby Atmos“

Vaizdas tampa realybe

„Dolby Vision IQ“ technologija išmaniai pritaiko vaizdo nuostatas, atsižvelgdama į turinio žanrą ir apšvietimo sąlygas. Tuo pat metu „Dolby Atmos“ kuria daugiaplanę erdvinio garso sceną. Šis tobulas technologijų derinys užgniaužia kvapą ir paverčia namus kino teatru.

lg oled-evo-26

HDR 10 Pro

Beribis malonumas

„LG HDR 10 Pro“ aukšto dinaminio diapazono technologija pritaiko šviesumą ir išryškina atspalvių skirtumus, parodydama pačias subtiliausias smulkmenas ir užtikrindama tikrovišką vaizdo skaidrumą. Nuo šiol mėgiamus filmus ir televizijos laidas galite matyti visiškai nauju žvilgsniu.

OLED žaidimai

Konkurentams sakome: „Žaidimas baigtas“

LG OLED TV pasižymi ypač mažu dalsos laiku ir veiksmo žaidimams reikalingomis charakteristikomis. Net 120 Hz dažniu veikiantis ekranas bei naujausių žaidimų technologijų rinkinys užtikrina sklandžią įvykių eigą ir spartą, kuri paverčia jus nugalėtojais. Tai geriausias žaidimų televizorius.

lg oled-evo-07.jpeg
lg oled-evo-26

Lyderių sąjunga

Neįveikiama komanda

LG tęsia bendradarbiavimą su žaidimų sektoriaus flagmanais – NVIDIA ir AMD. Todėl LG OLED TV tapo vieninteliu G-SYNC ir „AMD FreeSync™ Premium“ sertifikuotu televizoriumi. Be to, LG suvienijo jėgas su „Xbox“, kad išlaisvintų visą naujos kartos žaidimų potencialą, ir tapo oficialiu „Xbox Series „X“ konsolės televizijos partneriu.

lg oled-evo-26

Visos žaidimų galimybės

Aukščiausi standartai

LG OLED televizoriaus dalsos laikas siekia vos 1 milikesundę. Be to, LG užtikrino VRR, ALLM ir „eARC“ technologijų bei naujausios HDMI 2.1 jungies palaikymą. Šis galimybių rinkinyss leidžia atkurti dinamišką žaidimų vaizdą ypač didele raiška. Todėl užtikrinamas įtaigus tikrovės efektas, o jūs turite dar daugiau galimybių laimėti.

lg oled-evo-26

Žaidimo optimizavimo priemonė

Neregėtas kontrolės lygis

Žaidimo optimizavimo funkcija vienoje vietoje pateikia visas žaidimų nuostotas. Ji automatiškai nustato optimalius vaizdo parametrus visiems žaidimų tipams. Be to, yra galimybė įjungti arba išjungti „Nvidia G-SYNC“ ir „AMD FreeSync“ technologijų palaikymą, kad vaizdas būtų dar sklandesnis, nevėluotų ir netrūkčiotų.

OLED sportas

Aukščiausia televizijos lyga

LG OLED televizorius suteikia galimybę tapti rungtynių dalyviu. Sporto batalijos dar niekada televizoriaus ekrane neatrodė taip įspūdingai ir įtaigiai. Jūsų namai – tai VIP ložė kiekvienoje pasaulio sporto arenoje.

lg oled-evo-07.jpeg
lg oled-evo-26

„OLED Motion“

Judesys, kurio dar nesate regėję

Pažangi judesio valdymo technologija mažina vaizdo suliejimą, todėl matote sklandesnį veiksmą ir aiškesnį vaizdą. Dinamiškas veiksmas LG OLED ekrane perteikia net pačius subtiliausius judesius, kurie niekada neprasprūs pro jūsų akis.

lg oled-evo-26

Paruošta „Bluetooth“ garsui

Namuose – be jokių laidų

Lengvai prijunkite „Bluetooth“ garsiakalbius ir mėgaukitės erdviniu garsu. Veiksmo garsas taps dar sodresnis ir tikroviškesnis, todėl savo svetainėje pajusite įspūdingą rungtynių atmosferą.

4-os kartos „α9“ AI 4K procesorius

Įspūdingos televizoriaus smegenys

LG OLED TV širdis – 4-os kartos „α9“ lustas. Jis naudoja išsamaus mokymosi algoritmus turiniui analizuoti ir optimizuoti. Kiekvienas vaizdo ir garso koregavimas atliekamas automatiškai, kad jūsų žiūrima transliacija atrodyti dar įspūdingiau.

lg oled-evo-07.jpeg

LG OLED

Kai rūpi platesnis kontekstas

LG OLED televizoriai yra saugesni jums ir aplinkai. Dėl savarankiškai įsižiebiančių taškų akys mažiau pavargsta net labai ilgai žiūrint į ekraną. Be to, LG OLED ekranai pripažinti ekologiškesniais, nes jų gamyba kelia mažesnę pavojingų medžiagų emisijos riziką.

lg oled-evo-07.jpeg

Regėjimui nekenkiantis ekranas

Televizorius draugiškas jūsų akims

LG OLED televizorių ekranai turi sertifikatą, kuris patvirtina mažą akims žalingos mėlynos šviesos emisiją ir nulinį vaizdo mirgėjimą. Tuo jie skiriasi nuo LED televizorių, kurių ekranai nuolat mirga ir skleidžia didelį mėlynos šviesos kiekį. Patogiai atsisėskite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės vaizdu.

lg oled-evo-07.jpeg

Rūpinasi gamta ir sveikata

Oficialiai patvirtinta, kad LG OLED televizoriau mažiau kenkia gamtai. Lyginant su LED technologija, OLED televizoriai yra saugesni, nes juose nenaudojamas foninis apšvietimas, jie pagaminti naudojant mažiau plastiko ir kenksmingų medžiagų, be to, jie kelia mažesnę oro trašos patalpose riziką.

lg oled-evo-07.jpeg
lg oled-evo-26

Pagrindinis ekranas

Sveiki atvykę į naujus namus

Daugiau nebereikės ilgai ieškoti mėgiamų filmų, TV laidų ir kitų pramogų. Mat pradinis ekranas pertvarkytas taip, kad vienoje vietoje būtų viskas, ką verta žiūrėti. Mėgaukitės suasmenintomis turinio rekomendacijomis, pagrįstomis žiūrėjimo istorija, sparčia prieiga prie įvairaus turinio ir lengvesniu prijungtų įrenginių valdymu.

lg oled-evo-26

Naujasis „Magic Remote“

Lyg burtų lazdelė

Naujos konstrukcijos „Magic Remote“ pultelis yra ergonomiškas, jį patogu laikyti, o naudojant rodymo ir slinkimo sistemą galima sparčiau vykdyti paiešką. Naudodami integruotą AI technologiją lengviau pasieksite paslaugas, o „Magic Tap“ funkcija padės telefoną prijungti prie televizoriaus.

lg oled-evo-101

LG OLED G1

„LG OLED evo“ televizorių serija