kaercher hero-1

GRĄŽINKITE GYVENIMO SPINDESĮ

GRĄŽINKITE
GYVENIMO
SPINDESĮ

VISI PASIŪLYMAI
kaercher hero-1

GRĄŽINKITE GYVENIMO SPINDESĮ

AUKŠTO SLĖGIO PLOVIMO ĮRENGINIAI

Pamenate tą jausmą, kurį patyrėte, kai jūsų automobilis buvo naujas ir įvažiavimas į garažą – ką tik išasfaltuotas? Kai sodo baldai pirmą kartą išvydo dienos šviesą, o namelio sienos dar nebuvo samanotos? Tai buvo tikra WOW akimirka! Bet „Kärcher“ aukšto slėgio plovimo įrenginys nebijo dulkių, purvo ir nekontroliuojamo irimo. WOW jausmas ir daiktų spindesys niekur nedingo. Metas jį susigrąžinti! Jūs ir jūsų „Kärcher“ – įveikite purvą, naudodami rimtą jėgą ir darykite tai smagiai. Paverskite nešvarų darbą malonumu. Grąžinkite WOW jausmą!

K 7

Premium klasės įrenginiai

 Pagamintas iš aukštos kokybės aliumino

 Vandens aušinimo sistema variklyje

 Galingas pistoletas „Full Control Plus“

 „3-in-1 Multi Jet“ purškimo ietis

 Tinka įsisenėjusio purvo pašalinimui

k7 full-control-plus-home

K 7 Full Control Plus Home

k7 full-control-plus-home

K 7 Premium Full Control Plus

k7 full-control-plus-home

K 7 Full Control Plus

K 5

Tvirtų prietaisų serija

 Vandens aušinimo sistema variklyje

 Galingas pistoletas „Full Control Plus“

 „3-in-1 Multi Jet“ purškimo ietis

 Tinka įsisenėjusio purvo pašalinimui

k7 full-control-plus-home

K 5 Premium Smart Control Flex

k7 full-control-plus-home

K 5 Premium Full Control Plus

k7 full-control-plus-home

K 5 Premium Full Contol

k7 full-control-plus-home

Kärcher K 5 Premium Smart Control EU

k7 full-control-plus-home

Kärcher K 5 Compact

K 4

Kompaktiški įrenginiai

 Vandens aušinimo sistema variklyje

 „Vario Power“ purškimo ietis

 Tinka vidutiniškai užterštiems paviršiams valyti

k7 full-control-plus-home

K 4 Full Control

k7 full-control-plus-home

K 4 Power Control

k7 full-control-plus-home

K 4 Compact

K 2

Įrenginiai pradedantiesiems

 Universalus variklis

 „Vario Power“ purškimo ietis

 Integruotas vandens filtras

 Tinka nedidelio purvo pašalinimui

k7 full-control-plus-home

K 2 Full Control Car

k7 full-control-plus-home

K 2 Universal Edition

Same Height Control

KETURI GALINGI ĮRENGINIŲ TIPAI

Kai kalba sukasi apie valymą ir priežiūrą, visada galima pasikliauti „Kärcher“ plovimo įrenginiais. Jų gama sukurta tam, kad patenkintų jūsų poreikius. Išsirinkite tą, kuris tinka būtent jums.
kaercher tipai-1

Smart Control

Šie išmanūs plovimo įrenginiai gali atlikti bet kokias užduotis. Naudodami „Home & Garden“ programėlę savo telefone, belaidžiu „Bluetooth“ ryšiu galėsite valdyti „Smart Control“ purškimo pistoletą, „3-in-1 Multi Jet“ purškimo antgalį bei įvairius prietaiso veiklos parametrus.

kaercher tipai-2

Power Control

Švelnus ir efektyvus valymas dar niekada nebuvo toks lengvas. Jūsų paslaugoms – tiksli galios kontrolė, „Home & Garden“ programėlė, ekranas ir galingų priedų rinkinys su „Power Control“ pistoletu ar „Vario Power“ purškimo antgaliu. 

kaercher tipai-3

Compact

Tobulas pagalbininkas tiems, kurie ieško mobilaus ir kompaktiško dizaino. Šis prietaisas su integruota žarnos saugykla užima mažai vietos ir yra visada pasiruošęs dirbti.

kaercher tipai-4

K 2 Battery

Puikiai tinka mažesniems valymo darbams ir veikia netgi ten, kur nėra elektros šaltinio. Belaidis, patogus, mobilus ir lankstus. Gali parodyti galią tada, kai jos reikia. 

SMART CONTROL

Su pirmaisiais programėle valdomais aukšto slėgio įrenginiais jūs priklausote aukščiausiai lygai. Valdykite „Kärcher Smart Control“ prietaisus savo išmaniuoju telefonu ir visada po jūsų ranka esančiu virtualiuoju konsultantu konsultantu. Atraskite idealų slėgį ir įvairius priedus, kurie padės pasiekti optimalius rezultatus. 

Valykite kaip tikras ekspertas

Telefone prijunkite „Smart Control“ aukšto slėgio įrenginį prie „Kärcher Home & Garden“ programėlės ir valymas taps dar efektyvesnis. Čia darbuojasi virtualus konsultantas, kuris pateikia praktinių patarimų ir atskleidžia gudrybių įvairioms valymo situacijoms bei daiktų valymui.
placeholder image

„Boost“ režimas

„Smart Control“ serijos įrenginiai turi papildomos galios „Boost“ režimą. Jis veikia 30 sekundžių, užtikrindamas maksimalų vandens srovės slėgį, ir praverčia šalinant įsisenėjusius nešvarumus. „Boost“ režimą galite įjungti ant purškimo pistoleto arba programėlėje. 
placeholder image

Viskas, ko reikia valymui

Turėdami išmanius įrangos priedus, pavyzdžiui „Smart Control“ purškimo pistoletą, „3-in-1 Multi Jet“ purkštuvą ir „Plug ’n’ Clean“ ploviklių sistemą, jūs galite ramiai įveikti visus valymo iššūkius.
placeholder image

POWER CONTROL

Sudėtingiems valymo darbams reikalingi tinkami įrankiai ir technologijos. Būtent tai gali pasiūlyti „Power Control“ modelių gama. Jie aprūpinti ekraną turinčiu „Power Control“ purškimo pistoletu, kuris rodo pasirinktą slėgį ir leidžia rinktis valymo režimus, „Plug ’n’ Clean“ valiklio sistema, padedančia greitai ir švariai pakeisti plovimo priemonę, aukštos kokybės teleskopinė aliuminio rankena patogiam transportavimui, greitosios jungties sistema, palengvinančia žarnos prijungimą prie įrenginio ir pistoleto. O kad visi priedai būtų lengvai pasiekiami, sumontuota patogi saugojimo sistema.
placeholder image

AKUMULIATORINIS PLOVIMO ĮRENGINYS

Spindesys ir švara – be elektros: akumuliatorinis plovimo įrenginys „K 2 Battery“ tinka daugeliui skirtingų valymo užduočių. Su juo lengvai nuplausite automobilį, motociklą, dviratė, valtį ir atliksite kitus nedidelius valymo darbus. Dėl iki 14 minučių veikiančio akumuliatoriaus, jūs esate visiškai nepriklausomai nuo elektros tinklo. Kol valote, purškimo pistoleto ekranas rodo jūsų pasirinktą darbo režimą. 
placeholder image

KOMPAKTINĖ SERIJA

Tvirti „Compact“ serijos aukšto slėgio valymo įrenginiai pasižymi mažais matmenimis ir lankstumu. Kompaktinius K 4, K 5 ir K 7 serijų modelius galima naudoti tiek vertikalioje, tiek ir horizontalioje padėtyje. Jų varikliai yra aušinami vandeniu. Taip užtikrinamas didžiausias našumas ir ilgaamžiškumas.
K 7 aukšto slėgio kompaktinis įrenginys aprūpintas ypač tvirta, patogia ir persukimui atsparia „PremiumFlex“ žarna. K2 ir K 4 kompaktinių modelių žarnas galima susukti virš priekinio dangčio, todėl jos visada paruoštos darbui ir užima nedaug vietos. Be to, integruotas siurblio mechanizmas automatiškai sumaiško vandenį ir valymo priemonę. 
placeholder image

KAM TINKA AUKŠTO SLĖGIO ĮRENGINIAI?

Aukšto slėgio plovimo įrenginiai – pats efektyviausias ir lengviausias lauko valymo darbų būdas: prijunkite prietaisą prie vandens šaltinio ir elektros tinklo, atsukite čiaupą, įjunkite aukšto slėgio plovimo įrenginį ir leiskite plovimo linksmybėms prasidėti! Specialius priedai šiuos prietaisus paverčia tikrais universalais: galite šveisti nešvarius paviršius, aukštu slėgiu valyti vamzdžius, terasas ir latakus – pritaikymo galimybės praktiškai neturi ribų. Be to, purkštukas užtikrina didžiausią vandens slėgį, todėl kai jis yra arti nešvarumų, jam pasiduoda net sunkiai įveikiamas purvas. Valydami mažiau purvinas vietas arba jautrius paviršius, purkštuką laikykite didesniu nuotoliu.

Sprendimas kiekvienai valymo užduočiai

– dviračiai
– sodo mašinos ir įrankiai
– sodo / terasos / balkono baldai
– tvorelės ir mažesni sodo takai ir takeliai
– motociklai ir motoroleriai
– nedideli automobiliai
– lauko laiptai ir didesni sodo takai
– vidutinio dydžio automobiliai ir universalai
– plytų ir akmens sienos
– kemperiai ir visureigiai
– baseinai ir dideli kiemo plotai
– visos namo ir jo fasado valymo užduotys
placeholder image
placeholder image

Samanotas grindinys ir sienos

Samanos ant grindinių suformuoja storą sluoksnį ir įauga į akmenų poras, todėl joms pašalinti naudokite rotacinį antgalį. Jis sukuria besisukančią srovę, kuri turi du privalumus – siaurai srovei būdingą jėgą ir plačios srovės sugebėjimą padengti didelį plotą. Nukreipkite aukšto slėgio srovę į grindinio paviršių ir lėtai valykite nuo vieno apsamanojusio krašto prie kito, darydami 20-30 cm intervalinius judesius.

placeholder image

Transporto priemonės

Specialūs „Kärcher“ priedai ir valymo priemonės užtikrina visapusišką ir švelnią automobilio priežiūrą. Kad jūsų automobilis ilgai spindėtų, pirmiausia aukšto slėgio srove pašalinkite stambų purvą, o tuomet užpurkškite vabzdžių valiklio ant radiatoriaus grotelių, bamperio ir priekinio stiklo. Tada ratlankių paviršių apipurkškite ratlankių valikliu ir padenkite automobilį valymo priemone, naudodami putų srovę su „Kärcher“ automobiliniu šampūnu. Leiskite pavymo priemonėms pradėti veikti. Galiausiai, nuvalykite automobilį šepečiu nuo apačios iki viršaus.

placeholder image

Terasos

„T-Racer“ terasų valymo priedas dirba švelniai ir efektyviai.Reguliuojamo aukščio sraigtų ir dviejų aukšto slėgio purkštukų derinys sukuria sklendimo efektą, leidžiantį „T-Racer“ pakilti virš paviršiaus. Integruota apsauga saugo propelerius ir purkštukus nuo akmenukų. Prietaisas užtikrina didesnį valymo efektyvumą ir vienodus valymo rezultatus, o gaubtas apsaugo jus ir sienas nuo purslų.

placeholder image

Sodo technika

Atsisveikinkite su gramdymu! Purvą ir žemes galima efektyviai pašalinti nuo vazonų, kastuvų, grėblių, karučių vos per kelias akimirkas, naudojant „Kärcher“ aukšto slėgio plovimo įrenginį. Šia darbui ypač gerai tinka „Vario Power“ ir „Multi Power Jet“ pistoletiniai purkštuvai. Dirbti sode dar niekada nebuvo taip lengva!

placeholder image

Sodo baldai

Su „Kärcher“ sodo valymo rinkiniu lengvai panaikinkite dėl užterštumo ir nepalankių oro sąlygų ant sodo baldų atsiradusias žymes. Atspariam purvui rekomenduojame „Kärcher“ valymo šepetį ir ploviklį.

placeholder image

Langinės

Prieš valymą langines uždarykite. Nustatykite purškimo pistoletą į žemo slėgio padėtį ir naudokite valymo priemonę. Pradėkite nuo langinių apačios. Valymo priemonei leiskite įsigerti kelias minutes, kad purvas visiškai atmirktų. Naudodami valymo šepetį, pašalinkite purvą, o tada nuskalaukite langines aukšto slėgio srove.

IŠSIRINKITE TINKAMĄ MODELĮ

„Kärcher“ siūlo skirtingų tipų ir pajėgumų aukšto slėgio plovimo įrenginius. Ši lentelė padės pasirinkti tinkamą modelį, atsižvelgiant į jūsų poreikius bei valymo darbų apimtis.
placeholder image

 K 7

leistungsklasse k7leistungsklasse k7

Intensyviam naudojimui

Įsisenėjusio purvo pašalinimui

≈ 60 m²/val., iki 180 barų,
iki 600 l/val.

Pagamintas iš aukštos kokybės aliumino, vandens aušinimo sistema variklyje, galingas pistoletas „Full Control Plus“, „3-in-1 Multi Jet“ purškimo ietis

placeholder image

 K 5

leistungsklassen k-5leistungsklassen k-5

Intensyviam naudojimui

Įsisenėjusio purvo pašalinimui

≈ 40 m²/val., iki 145 barų,
iki 500 l/val.

Vandens aušinimo sistema variklyje,  galingas pistoletas „Full Control Plus“,  „3-in-1 Multi Jet“ purškimo ietis

placeholder image

 K 4

leistungsklassen k-4leistungsklassen k-4

Vid. intensyvumo naudojimui

Vidutiniškai užterštiems paviršiams

≈ 30 m²/val., iki 130 barų,
iki 420 l/val.

Vandens aušinimo sistema variklyje, „Vario Power“ purškimo ietis, tinka vidutiniškai užterštiems paviršiams valyti

placeholder image

 K 2

leistungsklassen k-2leistungsklassen k-2

Neintensyviam naudojimui

Lengvai užterštiems paviršiams

≈ 20 m²/val., iki 110 barų,
iki 360 l/val.

Universalus variklis, „Vario Power“ purškimo ietis, integruotas vandens filtras