kv logo
huawei logo-small

Triukšmą slopinančios ausinės

Stilius, kuris kalba už jus

„HUAWEI FreeBuds Pro“ būna trijų skirtingų spalvų, kad dėrėtų prie jūsų mėgstamo stiliaus: aptaki ir veržli sidabro šalna su subtiliu metaliniu blizgesiu, elegantiška ir diskretiška keramikos balta ir klasikinė anglies juoda spalva, puikiai tinkanti daugeliu progų.Aktyvus hibridinis triukšmo slopinimas

Sumažinkite triukšmą iš vidaus ir išorės

Pritaikius hibridinę aktyvaus triukšmo slopinimo technologij, į vidų ir į išorę nukreipti mikrofonai fiksuoja triukšmą, o tada garsiakalbiai sukuria tikslius priešingos amplitudės signalus, kurie jį nuslopina. Taip pasiekiamas iki 40 dB triukšmo slopinimo efektas, o „HUAWEI FreeBuds Pro“ leidžia pajusti ramybę ir skaidrų muzikos skambesį.

huawei freebuds-pro-8

Pažangus dinaminis ANC

Nuskaitykite aplinką,
optimizuokite triukšmo slopinimą

Išmaniai atpažindamos aplinkos garsus, „HUAWEI FreeBuds Pro“ ausinės parenka tinkamiausią triukšmo slopinimo režimą.

huawei freebuds-pro-intelligent-dynamic-ANC-1@2xicon s3-1
„Ultra“ režimas
Keliaudami atsipalaiduokite, naudodami sustiprintą triukšmo slopinimo funkciją. Pasinerkite į muziką ir būkite nutolę nuo trikdžių.
huawei freebuds-pro-intelligent-dynamic-ANC-2@2xicon s3-2
Jaukusis režimas
Padeda išlaikyti dėmesį, sumažindami triukšmą, sklindantį nuo sklaidomo popieriaus, klaviatūros, biuro garsų ir retkarčiais vykstančių pokalbių darbo aplinkose, bibliotekoje ir kitoje tylioje vietoje.
huawei freebuds-pro-intelligent-dynamic-ANC-3@2xicon s3-2
Bendrasis režimas
Mėgaukitės įtraukiančia muzika ar žaidimų garsais triukšmingose ​​gatvėse ar sausakimšose kavinėse.

Balso režimas

Praleiskite garsą, kad balsas būtų aiškus

Kalbandis nebereikia nusiimti ausinių. Ilguoju spustelėjimu galite pereiti į vadinamąjį „sąmoningumo režimą“ ir vėl prisijungti prie savo aplinkos. Unikalus balso režimas sumažina aplinkos garsus, kad legviau išgirstumėte žmogaus balsą. Todėl nepraleisite pranešimų oro uose ar trumpo pokalbio su praeinančiais draugais.

huawei freebuds-pro-intelligent-dynamic-ANC-3@2x

Dėvėkite visą dieną

Stabilumas
Minkšti silikoniniai ausų kamšteliai yra trijų dydžių. Išmanioji aptikimo funkcija padeda išsirinkti tinkamiausius jūsų ausims.

Idealiai pritampa
Priekinės ir galinės ausies ertmės laidumas subalansuoja  oro slėgį ausies viduje ir į išorėje, užtikrindamas oro cirkuliavimą.

Komfortas
Išmanus, kompaktiškas ir lengvas ausinių dizainas užtikrina komforto jausmą, beveik nejuntant jų ausyse.

huawei freebuds-pro-30

Paruoštos naudoti, mėgaukitės geriausiais įspūdžiais

Išjungę triukšmo slopinimą galite klausytis muzikos iki 7 valandų, o naudodami įkrovimo dėklą – net iki 30 valandų. Taip pat galite dėklą įrauti, naudodami savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.

icon s10-2

Įjungus triukšmo slopinimą vienu įkrovos pakanka iki 3,5  val. pokalbių, o naudojant įkrovimo dėklą šis laikas pailgėja nuo 8 iki 16 valandų.

icon s10-1

Įjungę triukšmo slopinimą su įkrauta ausinių baterija galėsite klausytis muzikos iki 4,5 val, o naudodami įkrovimo dėklą šį laiką prailginsite nuo 8 iki 20 valandų.

icon s10-2

Įjungus triukšmo slopinimą vienu įkrovos pakanka iki 3,5 val. pokalbių, o naudojant įkrovimo dėklą šis laikas pailgėja nuo 8 iki 16 valandų.

icon s10-1

Įjungę triukšmo slopinimą su įkrauta ausinių baterija galėsite klausytis muzikos iki 4,5 val, o naudodami įkrovimo dėklą šį laiką prailginsite nuo 8 iki 20 valandų.

huawei freebuds-pro-31