ego logoego logo

REVOLIUCINĖ GALIA.
NEPRILYGSTAMAS NAŠUMAS.

Elektriniai sodininkystės ir
kraštovaizdžio įrankiai.

VISOS PREKĖS
ego hero

EGO Power+ sistemos įrankiai užtikrina benzinui prilygstančią galią be jokio triukšmo, nesklandumų ir dūmų.

ego 5-metai-garantija
ego 3-metai-garantija

VIENAS AKUMULIATORIUS.
DAUGYBĖ ĮRANKIŲ.

EGO Power+ „Arc Lithium 56V“ akumuliatorius tinka visiems EGO įrankiams. Tiesiog prijunkite ir kibkite į darbą.

Akumuliatorius, kuriam neprilygsta joks kitas.

ego tech-12
1
ENERGIJOS VALDYMO SISTEMA

Rodo baterijos įkrovos lygį

2
NAUJOVIŠKAS ARKINIS DIZAINAS

Sumažina akumuliatoriaus temperatūrą

3
„KEEP COOL™“ TECHNOLOGIJA

Išlaiko našumą, apsaugo nuo perkaitimo

4
IŠORĖJE MONTUOJAMAS AKUMULIATORIUS

Išlieka vėsus, kad baterija laikytų ilgiau

ego tech-12
ego tech-01-3

VISA BENZINO GALIA.
BE JOKIO BENZINO.

Atlikite visus sodo ir kraštovaizdžio formavimo darbus be triukšmo ir išmetamųjų dujų. EGO Power+ įrankiai užtikrina didžiausią galią be jokio benzino. Juose naudojama „Arc Lithium“ akumuliatorių technologija leidžia pasiekti naują našumo lygį, suteikdama stabilų maitinimą, kurio reikia, norint iki galo atlikti pačius sunkiausius darbus.

EGO Power+ – tai patogūs naudoti, pasižymintys ilgu darbo laiku ir greitai įkraunami įrankiai. Ir jiems nereikalingi degalai, kuriuos pavojinga laikyti namuose.
ego tech-01-3

„EGO ARC LITHIUM“
DIDŽIAUSIA ENERGIJOS TALPA.

Unikali patentuota „Arc Lithium“ technologija išskiria EGO Power+ įrankius iš visų kitų akumuliatorinių prietaisų tarpo.

EGO POWER+ SISTEMA

Iš pagrindų sukurtas „Arc Lithium 56V“ akumuliatorius suteikia EGO Power+ įrankiams benzininiams prietaisams prilygstantį našumą, o jo konstrukcija veiksmingai išsklaido šilumos perteklių. Tipiniuose akumuliatoriuose elementai yra kompaktiškai suspausti, todėl jie greičiau perkaista ir išsijungia. „Arc Lithium 56V“ pasižymi unikalia forma, užtikrinančia maksimalų aušinimą ir  našumą.
placeholder image

„Keep Cool™“ technologija

Kovoje su perkaitimu pasitelkiamas ne tik arkinis dizainas, bet ir unikali „Keep Cook™“ danga, kuri gaubia akumuliatoriaus elementus ir efektyviai išsklaido šilumą, kad jie neperkaistų.

placeholder image

Išmanioji galia

„Arc Lithium 56V“ akumuliatorius naudoja išmaniąją energijos valdymo sistemą, kuri nuolat stebi ir optimizuoja kiekvieną atskirą elementą, kad užtikrintų didžiausią galią, našumą ir veikimo laiką.

placeholder image

Išorėje montuojamas akumuliatorius

Tam, kad akumuliatoriai būtų dar vėsesni, jie montuojami išorinėje įrankių pusėje. Juos dengianti polimerine danga apsaugo nuo dulkių ir drėgmės, o dėklai sugeria smūgius ir vibraciją.

placeholder image

Greitai įkraunamas

EGO Power+ „Arc Lithium 56V“ baterija pasižymi didžiausia energijos talpa, sutinkama mobiliuose akumuliatoriuose. Be to, ji greitai įsikrauna.

placeholder image

Iš tikrųjų lankstus

„Arc Lithium 56V“ tinka visiems EGO Power+ įrankiams. Tiesiog įstatykite akumuliatorių, ir galite pradėti dirbti.

placeholder image

Jokių rūpesčių

Visiems namų naudojimo EGO Power+ įrankiams taikoma net 5-erių metų, o akumuliatoriams – 3-ejų metų garantija.

ego tech-01-3

ŠVELNESNIS RANKOMS, PINIGINEI
IR APLINKAI

EGO Power+ sistema – tai maksimali galia be benzininiams įrankiams būdingų trūkumų. Šiuos prietaisus paprasta naudoti, jie švaresni, tylesni ir mažiau vibruoja. EGO Power+ – tai mažesnės eksploatavimo sąnaudos, priežiūros kainos ir minimalus poveikis aplinkai. Pradėkite taupyti jau šiandien.
ego tech-10
* Įkrovimo kaina pagal kW kainą JK. ** Benzino „mix“ kaina pagal JK skelbiamą kainodarą. † Benzino atitikmuo 3 litrams per dieną.

ego tech-01-3

MAŽIAU VIBRACIJOS.
MAŽIAU TRIUKŠMO.

Nuolat naudojant rankinius įrankius gali išsivystyti skausmingas rankos vibracijos sindromas, sukeliantis kraujagyslių, nervų bei sąnarių pažeidimus. Šio sindromo galima išvengti naudojant EGO Power+ prietaisus, nes jie mažiau vibruoja, lyginant su benzinu varomais analogais.

Sukurti taip, kad galėtumėte patogiai dirbti visą dieną

EGO Power+ vejapjovės, pūstuvai, gyvatvorių žirklės, žoliapjovės, krūmapjovės, grandininiai pjūklai bei daugiafunkciai įrankiai turi sklandžiai veikiančius elektros variklius ir mažiau judančių dalių. Jie sukonstruoti taip, kad veiktų, labai mažai vibruodami.

Be to, jie yra daug tylesni

EGO Power+ sistemos įrankiai yra daug tylesni už benzininius analogus.  Todėl jie sumažina žalos sveikatai riziką, kurią neša impulsinis monotoniškai besikartojantis triukšmas.