Bose QuietComfort® 45

Triukšmą slopinančios ausinės

UŽSISAKYTI IŠ ANKSTO
bose qc-45-ico-01
EFEKTYVIAUSIAS TRIUKŠMO SLOPINIMAS
bose qc-45-ico-02
APLINKOS REŽIMAS
bose qc-45-ico-03
KOKYBIŠKAS GARSAS
bose qc-45-ico-04
LENGVUMAS IR KOMFORTAS
bose qc-45-ico-05
TRIUKŠMĄ SLOPINANTYS MIKROFONAI
bose qc-45-ico-06
24 VALANDOS

TYLA. KOMFORTAS. IR GARSAS.

Tą akimirką, kai pirmą kartą užsidėsite šias ausines, jūs prisiminsite visą gyvenimą. Minkštos ir švelnios pliušinės pagalvėlės izoliuoja jus nuo aplinkos. Paspaudžiate mygtuką, ir visas pasaulis pranyksta. Prasideda muzika. Triukšmo slopinimo standartus pasauliui parodžiusios ausinės sugrįžta su dar įspūdingesne tyla, naujuoju Aplinkos režimu, neįtikėtinai lengvomis ir patvariomis medžiagomis bei akustinėmis technologijomis, kurios leidžia atkurti gilų ir sodrų garsą. „Bose QuietComfort® 45“ – tai belaidės ausinės, kurios jums siūlo tobulą tylos, komforto ir muzikos derinį.

bose qc-45-10
bose qc-45-ico-01
EFEKTYVIAUSIAS TRIUKŠMO SLOPINIMAS

Magiška tyla. Be jokios magijos.

Viskas prasideda nuo akustinės triukšmo slopinimo technologijos (angl. „Acoustic Noise Cancelling™“), kuri buvo sukurta, panaudojant daugiau nei 50 metų mokslinių tyrimų rezultatus. Ausinių kaušeliuose sumontuoti mažyčiai mikrofonai. Jie nuolat matuoja ir lygina išorės triukšmo lygį bei akimirksniu į jį reaguoja. Tam, kad triukšmas išnyktų, yra nuolat generuojami priešingos amplitudės garso signalai. Todėl jūs galite mėgautis tyla ir muzika. Spustelėję ant ausinių esantį mygtuką, galite pasirinkti maksimalų triukšmo slopinimo lygį arba naująjį Aplinkos režimą, kuris praleidžia svarbiausius aplinkos garsus.

bose qc-45-ico-11
bose qc-45-ico-12
bose qc-45-ico-02bose qc-45-ico-02
APLINKOS REŽIMAS

Muzika miesto ritmu.

Aplinkos režimas padeda išlaikyti budrumą miesto šurmulyje. Jis naudoja išorės mikrofonus, kurie fiksuoja kai kuriuos garsus, natūraliai įpindami juos į jūsų klausomą muziką. Pamirškite, kad dėvite ausines. Gali pasirodyti, kad muzika skamba aplink jūs visame mieste. Tačiau ją girdite tik jūs.

bose qc-45-ico-13
bose qc-45-ico-03bose qc-45-ico-03
KOKYBIŠKAS GARSAS

Muzika jūsų ausims.

Muzika, „podkastai“ ir filmai. Visa tai, ką jūs mėgstate, pamėgsite dar labiau. „Bose“ sukurtos garso technologijos sukuria neįtikėtinai detalų ir tikrovišką garsų pasaulį.

„TriPort“ architektūra kontroliuoja oro srautus ausinių kaušeliuose ir užtikrina garso gylį bei sodrumą, kurio įprastais būdais neįmanoma pasiekti tokio dydžio ausinėse. Todėl jūs galite mėgautis ne tik geru garsu, bet ir lengvu, patogiu bei kompaktišku prietaisu. Be to, prie aktyvus ekvalaizeris (EQ) sustiprina natūralų aukštų ir žemų garsų skambesį, nepriklausomai nuo garsumo lygio.

bose qc-45-ico-14
bose qc-45-ico-04bose qc-45-ico-04
LENGVUMAS IR KOMFORTAS

Patogumas slypi smulkmenose.

Geros ausinės – patogios ausinės. „QuietComfort® 45“ tęsia serijos tradiciją ir siūlo analogų neturintį komforto lygį. Čia svarbi kiekviena smulkmena: švelnios, jokių klosčių neturinčios pliušinės pagalvėlės, neįtikėtinai mažas svoris ir prispaudimo lygis. Jūs tiesiog pamirštate, kad dėvite ausines.

Atsparus smūgiams. Stiklo pluoštu užpildytas nailonas sustiprina ausinių lankelį, padeda palaikyti formą, o kritimo metu apsaugo nuo nemalonių pasekmių.

Unikalus metalo lydinys. Kiekviena lankstoma jungtis sukonstruota naudojant tvirtus lieto metalo vyrius, kurie yra patvarūs ir ilgaamžiai.

Prabangus pliušas. Sintetinė pagalvėlių oda leidžia patogiai dėvėti ausines visą dieną.

bose qc-45-ico-15
bose qc-45-ico-05bose qc-45-ico-05
TRIUKŠMĄ SLOPINANTYS MIKROFONAI

Dar aiškesni pokalbiai. Lauke ir viduje.

Keturi papildomi išoriniai mikrofonai leidžia „QuietComfort® 45“ įrašinėti neįtikėtinai kokybišką balso skambesį. Šiose ausinėse naudojami algoritmai atriboja nuo aplinkos garsų ir sutelkia klausytojo dėmesį į tai, ką sakote. Galite netrukdomai bendrauti ir pučiant stipriam vėjui, ir aidint miesto šurmuliui.

bose qc-45-ico-16
bose qc-45-ico-06bose qc-45-ico-06
24 VALANDOS

Klausykite dar ilgiau.

„QuietComfort® 45“ su pilnai įkrauta baterija veikia net iki 24 valandų. To pakaks, kad be jokio vargo išgyventumėte patį ilgiausią skrydį ar darbo dieną biure. Šios ausinės turi USB-C® tipo jungtį. Per 15 minučių prietaisas įkrova pasipildo tiek, kad užtektų 2,5 muzikos klausymo valandoms. Ausinės taip pat gali veikti ir laidiniu režimu.

Sukurtos veikti visą dieną.

bose qc-45-ico-10
„Bose Music“ programėlė

Naudodami programėlę ausines greitai prijungsite prie telefone ir galėsite patogiai naudotis jos funkcijomis.

bose qc-45-ico-11
Informacija, kai jos reikia

Paspauskite ir palaikykite daugiafunkcį mygtuką. Po akimirkos jums atsilieps telefone veikiantis balso asistentas.

bose qc-45-ico-12
„SimplySync™“ funkcija

„Bose SimpleSync™“ leidžia ausines prijungti prie kitų šią technologiją palaikančių „Bose“ prietaisų – kolonėlių ir namų kino sistemų.

bose qc-45-ico-13
Patikimas belaidis ryšys

„Bluetooth 5.1“ užtikrina stiprų ir stabilų belaidį ryšį net 10 metrų atstumu. Vienu metu galite ausines suporuoti su dviem prietaisais ir greitai persijungti tarp jų.

bose qc-45-ico-14
bose qc-45-ico-15bose qc-45-ico-16
bose qc-45-ico-17
bose qc-45-ico-11
KURIAS AUSINES PASIRINKTI?

„Bose QuietComfort® 45“ vs. „Bose Headphones 700“

Bose QuietComfort® 45
bose qc-45-ico-18
Triukšmo slopinimas

Tylusis ir Aplinkos režimai

Valdymas

Mygtukai

Baterija

24 valandos

Valdymas balsu

Integruotas asistentas


Integruotas asistentas

Rankinis EQ


„Spotify“ integravimas


Bose Headphones 700
bose qc-45-ico-19
Triukšmo slopinimas

Reguliuojamas (11 lygių)

Valdymas

Sensorinis ir mygtukai

Baterija

Iki 20 valandų

Voice control

Integruotas asistentas,
Google Assistant,
Amazon Alexa

Rankinis EQ

+

„Spotify“ integravimas

+