Užregistruokite savo Philips Sonicare dantų šepetėlį ir gaukite 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją

Norėdami dalyvauti akcijoje, ne vėliau nei per 14 dienų nuo pirkimo dienos, užregistruokite savo produktą „MyPhilips“ paskyroje. Jei Philips Sonicare nepateisins jūsų lūkesčių, mes grąžinsime sumokėtus pinigus.
dev sonicare-hero-3

„Philips Sonicare“ – tai „Nr. 1“ elektrinių dantų šepetėlių prekių ženklas, rekomenduojamas odontologų visame pasaulyje

Jeigu ieškote priemonės, kuri pagerintų jūsų dantenų būklę, sugrąžintų baltumą ir spindesį dantims, ir pašalintų apnašas, tuomet „Philips Sonicare“ yra skirtas būtent jums. Šiuose elektriniuose dantų šepetėliuose naudojama „Sonic“ technologija puikiai šalina apnašas ir efektyviai, bet švelniai išvalo tarpdantes bei dantenų liniją. Todėl jūs galite šypsotis nevaržomai!

Išsirinkite šepetėlį
sonicare 2022-1.jpeg

„Sonicare“ – efektyvus dantų valymas

„Philips Sonicare“ šepetėliuose integruota „Sonic“ technologija, suplaka skystį tarp dantų ir dantenų, sukurdama mikroburbuliukus, o švelnūs šepetėlio galvutės šerelių judesiai prasiskverbia ypač giliai tarp dantų ir efektyviai pašalina apnašas, kad jūsų dantys ir dantenos būtų sveikesni.

sonicare 2022-2.jpeg

Klinikiniais tyrimais paremta technologija

Visi „Sonicare“ dantų šepetėliai bei jų galvutės yra išbandyti ir paremti klinikiniais tyrimais, kad visada užtikrintų efektyvų ir švelnų valymą.

sonicare 2022-3
sonicare 2022-4.jpeg

Gilus valymas be pastangų

Išmanieji „Sonicare“ dantų šepetėliai atlieka net iki 62 000 šepetėlio judesių per minutę. Todėl vos dvi minutes trunkantis valymas, savo rezultatais prilygsta viso mėnesio dantų priežiūrai, naudojant rankinį dantų šepetėlį.