10 svarbiausių „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ naujovių

10 svarbiausių „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ naujovių


Apple iPhone 7 (32 GB) kaina: €

Apple iPhone 7 Plus (32 GB) kaina: €

 

Vakar „Apple“ pristatė du naujausius „iPhone“ modelius. Sunku patikėti, bet „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ – tai jau dešimtos kartos „Apple“ išmanieji įrenginiai! Keistokas naujų telefono versijų žymėjimas lėmė, kad šis svarbus faktas liko visiškai nepastebėtas. Norėdami jį paminėti, papasakosime apie 10 naujovių, kurias išvysime šių metų „Apple“ išmaniuosiuose telefonuose.

iPhone7Plus-MatBlk-PB_iPhone7-JetBlk-PB_PR-PRINT

„iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ skiriasi dydžiu ir vaizdo kameromis

1. Nauja išvaizda

Ką bendro turi „iPhone“ ir „Porsche“ sportiniai automobiliai? Tai, kad dizaineriai juos tobulina palaipsniui, su kiekviena karta įvesdami naujus ir svarbius pakeitimus, tačiau visada išlaikydami etaloninę išvaizdą. Žvilgtelėję į naujosios kartos „iPhone“, iš karto atpažįstame garsų „Apple“ gaminį – savo forma jis labai panašus į ankstesnį telefono modelį. Tačiau prietaiso konstrukcija gerokai pasikeitė. Pavyzdžiui, iš galinės korpuso dalies dingo antenų juostelės, todėl aparatas atrodo dar stilingiau ir elegantiškiau.

Tradicinę spalvų gamą papildė du nauji variantai. Dabar galėsime rinktis vieną iš dviejų juodos spalvos modelių – matinį arba blizgų.

2. Nebėra pagrindinio mygtuko!

„iPhone“ gerbėjus skubame nuraminti – jis niekur nedingo. Tačiau tradicinį mechaninį mygtuką pakeitė liečiamoji aikštelė su įmontuotu pirštų atspaudų skaitytuvu. Judančių dalių neturintis mechanizmas veikia dar tiksliau ir patikimiau. O svarbiausia, pokyčio beveik neįmanoma pastebėti. Mat „Apple“ inžinieriai telefone sumontavo atgalinio ryšio mechanizmą, kuris imituoja mygtuko paspaudimą! Panašus triukas naudojamas „MacBook 12“ ir „MacBook Pro“ nešiojamųjų kompiuterių liečiamosiose aikštelėse.

„iPhone“ modelių gamą papildė du nauji juodos spalvos modeliai

3. Nebijo dulkių ir vandens

„Apple“ sukūrė hermetišką telefono konstrukciją, kuri nepraleidžia dulkių ir vandens lašų. Todėl naująjį „iPhone 7“ galime drąsiai neštis į paplūdymį. Atsparumas vandeniui įvertintas IP67 sertifikatu. Tai reiškia, kad telefonui nieko neatsitiks, jei jis bus panardintas į 15–100 cm gylį.

IP67

4. Naujas fotoaparatas

„Apple“ telefono fotoaparatas – tai labai sudėtingas įrenginys. Darant kiekvieną kadrą jam talkinai speciali procesoriaus posistemė ir programinė įranga, kurie per 25 milisekundes atlieka net 100 milijardų operacijų! Jie atpažįsta fotografuojamus objektus, analizuoja spalvas, prižiūri vaizdo ryškumą ir kitus parametrus. Naujos kartos „iPhone“ modeliai turi 12 megapikselių jutiklius, leidžiančius filmuoti 4K raiška, optines vaizdo stabilizavimo sistemas, iš šešių lęšiukų sudarytus objektyvus su f/1.8 diafragma ir keturių dalių LED blykstes.

„iPhone“ suteikia galimybę daryti profesionalams skirtas RAW formato nuotraukas, kurias po to galima apdoroti kompiuteryje. Korpuso priekyje įmontuota 7 megapikselių vaizdo kamera, skirta asmenukėms ir interneto pokalbiams. Tačiau tuo naujovės nesibaigia!

iPhone 7 Plus

„iPhone 7 Plus“ kamera sudaryta iš dviejų 12 megapikselių fotoaparatų su skirtingo židinio nuotolio objektyvais

„iPhone 7 Plus“ modelis „apginkluotas“ net dviem 12 megapikselių fotoapratais su skirtingo židinio nuotolio lęšiukais. Jie veikia drauge, sukurdami nepakartojamus vaizdus. Programinė įranga du kadrus sujungia į vieną. Toks fotografavimo būdas leidžia pagerinti priartinamo vaizdo kokybę, o svarbiausia – suteikia galimybę geriau kontroliuoti jo ryškumą. Su „iPhone 7 Plus“ padarytos nuotraukos atrodo taip, tarsi būtų įamžintos profesionaliais veidrodiniais fotoaparatais: ryškūs pagrindiniai objektai ir subtiliai sulietas fonas su vadinamuoju „bokeh“ efektu sukuria trimačio vaizdo iliuziją!

Sample

„iPhone 7 Plus“ padarytas nuotraukas sunku atskirti nuo veidrodiniais fotoaparatais nufotografuotų kadrų

5. Naujos kartos ekranas

Čia mūsų laukia dvi svarbios naujovės – dar tikslesnė spalvų gama ir ketvirtadaliu padidėjęs šviesumas. Tai reiškia, kad telefonu bus galima dar patogiau naudotis saulėtą dieną, o tikslesnį spalvų atkūrimą labiausiai įvertins fotografai bei filmų mėgėjai.

6. Stereogarsiakalbiai

Telefonas turi du garsiakalbius, Vienas įmontuotas korpuso apačioje, o kitas – viršutinėje dalyje. Pasak gamintojo, naujieji garsiakalbiai groja du kartus garsiau nei ankstesniame modelyje. Kokybišku garsu galėsime mėgautis ne tik klausydami muzikos, bet ir žiūrėdami filmus ir žaisdami žaidimus.

Stereo

7. Nebeliko ausinių lizdo!

„Apple“ dizaineriai nusprendė, kad jau daugiau nei 100 metų gyvuojančiam 2,5 mm skersmens ausinių lizdui nebėra vietos naujame telefone. Jį pavaduoja daugiafunkcis „Lightning“ lizdas, prie kurio galima prijungti naują jungtį turinčias ausines (jas gauname kartu su telefonu).

Senų ausinių modelių savininkai taip pat neturėtų nusiminti. Tokius prietaisus prie telefono galima prijungti naudojant nedidelį adapterį, kurį taip pat gausime kartu su „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“.

Lightning

8. Naujas belaidžių ausinių standartas

Kartu su „iPhone“ „Apple“ pristatė „AirPods“ belaides ausines. Jas sudaro du nedidukai, į ausis kišami elementai, kurie neturi jokių laidų. Ausinių viduje įmontuotas nedidelis W1 procesorius užtikrina patikimą bevielį ryšį su telefonu ir aukštą garso kokybę. Ausinės pradeda groti tik tada, kai yra įstatomos į ausis – taip taupoma elektros energija. Nedidelių ausinėse esančių baterijų pakanka 5 valandoms. Jos įkraunamos įstačius į gerokai didesnį mobilųjį akumuliatorių turinčią dėžutę.
Sujungti ausines su telefonu – vienas juokas. Tereikia dėžutę su ausinėmis pastatyti šalia prietaiso ir atidaryti jos dangtelį. Telefonas iš karto atpažįsta ausines ir susiporuoja vienu mygtuko spustelėjimu. Naująjį standartą palaiko ne tik „AirPods“, bet ir naujausi belaidžiai „Beats“ ausinių modeliai.

9. Dar galingesnis procesorius

„iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ apginkluoti keturių branduolių „A10 Fusion“ procesoriais, kurie yra du kartus spartesni už „iPhone 6“ lustus, bet tuo pačiu metu naudoja mažiau elektros energijos. Intensyviai dirbant baterija be papildomo įkrovimo išgyvena net iki 4 valandų ilgiau!

A10 Fusion

10. Daugiau vietos failams

„Apple“ pagaliau nusprendė atsisakyti modelių su 16 GB vidine atmintimi. Naujieji „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ aprūpinti 32 GB, 128 GB ar net 256 GB talpos laikmenomis.

Nekantraujate sužinoti, kad naujieji „iPhone“ pasieks TECHNORAMOS parduotuves? Galime jus pradžiuginti – „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ bus galima įsigyti nuo rugsėjo 23 dienos.

COMMENTS