10 naujų kavos ruošimo idėjų

10 naujų kavos ruošimo idėjų

Puodelis aromatingos kavos – puikus būdas pradėti kiekvieną dieną ir pradžiuginti į svečius užsukusius draugus. Skanią kavą galima ruošti labai įvairiai. Mūsų išbandyti ir atrinkti prietaisai padės iš naujo atrasti mėgstamą gėrimą.

 1. Kavos aparatas „AeroPress“

Šiuo būdu paruošta kava pasižymi išraiškingu skoniu bei aromatu ir nebūna karti ar rūgšti. Maltos kavos pupelės užpilamos karštu vandeniu. Kava per filtrą, kuriame susidaro oro pagalvė, išspaudžiama tiesiai į puodelį, o tirščiai lieka viduje.

aeropress


Naujausia kaina: €

 

 1. Virdulys „Hario VKB120HSV“

Lengvai prižiūrimas „Hario“ virdulys yra pagamintas iš nerūdijančiojo plieno. Jame galima užvirti iki 1,2 l vandens. Virdulys labai pravers ruošiant filtruotą kavą. Jis turi snapelį, kuris leidžia tiksliai reguliuoti tekančio vandens stiprumą ir kryptį.

hario-vkb120hsv


Naujausia kaina: €

 

 1. Kavinukas „Chemex“

„Chemex“ naudoja popierinius filtrus ir gamina puikios kokybės filtruotą kavą. Net menkiausi pokyčiai gėrimo ruošos metu subtiliai keičia jo skonį. Šis „Chemex“ kavinukas leidžia vienu metu paruošti 6 puodelius kavos.

chemex


Naujausia kaina: €

 

 1. Mokos kavinukas „Bialetti Alegra“

„Bialetti Alegra“ patiks tiems, kurie mėgsta stiprią ir aromatingą kavą. Šis prietaisas sudarytas iš kelių dalių. Apačioje įpilame vandens, o virš jo įstatome sietelį su kavos porcija. Virimo metu vanduo pakyla į viršų, išlaisvindamas maltos kavos skonį ir kvapą. „Bialetti Alegra“ kavinukai yra skirtingų dydžių bei spalvų ir džiugina klasikiniu dizainu.

bialetti_alegra_1


  Naujausia kaina: €

   

 1. Mokos kavinukas „G.A.T. Mini Plus“

Šis retro stiliaus gražuolis taps kiekvienos virtuvės puošmena. Stipria kava galėsime pasimėgauti patys ir pavaišinti svečius.

gat-mini-plus


Naujausia kaina: €

 

 1. Mokos kavinukas „G.A.T. Eterna“

Šis kavinukas tikrai patiks espreso kavos ir grakštaus itališko dizaino gerbėjams. „G.A.T. Eterna“ pagamintas iš ilgaamžio nerūdijančiojo plieno, kurį labai lengva valyti.

gat-eterna


Naujausia kaina: €

 

 1. Kavos aparatas „Hario V60“

Japonų gamintojų sukurtas prietaisas paruošia puikią filtruotos kavos porciją. Filtro apačioje yra viena nedidelė skylutė, pro kurią teka gėrimas. Vanduo pro maltą kavą skverbiasi lėtai, todėl spėja atskleisti ne­pakartojamą aromatą. Kava pasižymi ypač savitu skoniu.

hario-v60_2


Naujausia kaina: €

 

 1. Kavos butelis „Hario Filter-In Cofee Bottle“

Ar teko ragauti šaltuoju MIZUDASHI metodu paruoštą kavą? Toks gėrimas dabar labai populiarus Amerikoje. Jo gamyba užtrunka net 8 valandas! Į butelyje esantį filtrą suberiame maltą kavą ir užpilame ją šaltu vandeniu. Tada uždarome butelį guminiu dangčiu ir įdedame jį nakčiai į šaldytuvą. Iš ryto galėsime mėgautis itin švelnaus ir turtingo skonio gėrimu.

hario_filter-in_coffee_bottle

 1. Rankinis kavos malūnėlis „Hario Standard“

Šis malūnėlis leidžia sumalti skirtingo rupumo kavą, pritaikytą įvairių rūšių gėrimams. Maltos kavos pupelės keliauja į malūnėlio apačioje esantį stalčių. „Hario Standard“ pagamintas iš medžio, nerūdijančiojo plieno ir turi keraminį malimo mechanizmą.

hario-standard

 1. Kavinukas „Hario Drip Pot“

Šis „Hario“ aparatas kavos ruošai naudoja medžiaginius filtrus. Pro audinį vanduo smelkiasi lėčiau nei pro tradicinius popierinius filtrus, todėl gėrimo ruoša užtrunka 1–2 minutes ilgiau. Tačiau palaukti tikrai verta! Su „Drip Pot“ paruošta kava būna itin tamsi ir išsiskiria labai koncentruotu skoniu.

hario-drip-pot


Naujausia kaina: €

 

COMMENTS